Hoppa till sidans innehåll
Foto: Sone Res herrar 2015 Bjuredahls

Resultat Gunnar Bjuredahls minne 2015


SPELSCHEMA DAMER LÖRDAGEN DEN 3 JANUARI 2015
 
GRUPP A                                                    GRUPP B
1. FAGERS/MÖLLBREV 2 (SVART)           1. FAGERS/MÖLLBREV 1 (SVART)
2. N FÅGELÅS IF 1 (GUL)                           2. TIDAHOLMS GIF (SVART)
3. IFK TIDAHOLM (VIT)                               3. N FÅGELÅS IF 2 (GUL)
4. VALTORPS IF (RÖD)        
 
 
 
1         A-HALLEN  10:00     FAGERS/MB 2 (SVART) - N FÅGELÅS IF 1 (GUL)
2         B-HALLEN  10:00     FAGERS/MB 1 (SVART) - TIDAHOLMS GIF (SVART)
3         A-HALLEN  10:20     IFK TIDAHOLM (VIT) - VALTORPS IF (RÖD)
4         B-HALLEN  10:20     FAGERS/MB 1 (SVART) - N FÅGELÅS IF 2 (GUL)
5         A-HALLEN  10:40     FAGERS/MB 2 (SVART) - IFK TIDAHOLM (VIT)
6         B-HALLEN  10:40     TIDAHOLMS GIF (SVART) - N FÅGELÅS IF 2 (GUL)
7         A-HALLEN  11:00     N FÅGELÅS IF 1 (GUL) - VALTORPS IF (RÖD)
8         B-HALLEN  11:00     TIDAHOLMS GIF (SVART) - FAGERS/MB 1 (SVART)
9         A-HALLEN  11:20     VALTORPS IF (RÖD) - FAGERS/MB 2 (SVART)
10        B-HALLEN  11:20     N FÅGELÅS IF 2 (GUL) - FAGERS/MB 1 (SVART)
11        A-HALLEN  11:40     IFK TIDAHOLM (VIT) - N FÅGELÅS IF 1 (GUL)
12        B-HALLEN  11:40     N FÅGELÅS IF 2 (GUL) - TIDAHOLMS GIF (SVART)
 
 
SLUTSPEL:
 
SEMI 1:   A-HALLEN  12:10     PLAC 1 I GRUPP A - PLAC 2 I GRUPP B
SEMI 2:   A-HALLEN  12:30     PLAC 1 I GRUPP B - PLAC 2 I GRUPP A
 
FINAL:    A-HALLEN 13:00 VINNARE SEMI 1 - VINNARE SEMI 2

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SPELSCHEMA HERRAR SÖNDAGEN DEN 4 JANUARI 2015

GRUPP A                                                GRUPP B
1. IFK HJO 1 (VIT)                                  1. N FÅGELÅS IF (GUL)
2. IGELSTORPS IK (GUL)                      2. HÖRNEBO SK (GRÖN)
3. TIDANS IF (RÖD)                               3. MÖLLTORP/BREVIK 1 (BLÅ)
4. MÖLLTORP/BREVIK 2 (BLÅ)             4. IFK HJO 2 (VIT) 


GRUPP C
1. KORSBERGA IF (RÖD)
2. BORGUNDA IK (SVART) 
3. TRIX/FORSVIK (VIT)
4. LOKOMOTIV KÖPING (GUL)


1 A-HALLEN 10:00 IFK HJO 1 - IGELSTORPS IK 
2 B-HALLEN 10:00 TIDANS IF - MÖLLTORP/BREVIK 2
3 A-HALLEN 10:20 N FÅGELÅS IF - HÖRNEBO SK
4 B-HALLEN 10:20 MÖLLTORP/BREVIK 1 - IFK HJO 2
5 A-HALLEN 10:40 KORSBERGA IF - BORGUNDA IK
6 B-HALLEN 10:40 TRIX/FORSVIK - LOKOMOTIV KÖPING
7 A-HALLEN 11:00 IFK HJO 1 - TIDANS IF
8 B-HALLEN 11:00 IGELSTORPS IK - MÖLLTORP/BREVIK 2
9 A-HALLEN 11:20 N FÅGELÅS IF - MÖLLTORP/BREVIK 1
10 B-HALLEN 11:20 HÖRNEBO SK - IFK HJO 2
11 A-HALLEN 11:40 KORSBERGA IF - TRIX/FORSVIK
12 B-HALLEN 11:40 BORGUNDA IK - LOKOMOTIV KÖPING
13 A-HALLEN 12:00 IFK HJO 1 - MÖLLTORP/BREVIK 2
14 B-HALLEN 12:00 IGELSTORPS IK - TIDANS IF
15 A-HALLEN 12:20 N FÅGELÅS IF - IFK HJO 2
16 B-HALLEN 12:20 HÖRNEBO SK - MÖLLTORP/BREVIK 1
17 A-HALLEN 12:40 KORSBERGA IF - LOKOMOTIV KÖPING
18 B-HALLEN 12:40 BORGUNDA IK - TRIX/FORSVIK


SLUTSPEL


KVARTSFINAL 1: A-HALLEN 13:10 PLAC. 1 I GR. A - PLAC. 3 NÄST BÄSTA
KVARTSFINAL 2:  B-HALLEN 13:10 PLAC. 1 I GR. B - PLAC. 3 BÄSTA
KVARTSFINAL 3:  A-HALLEN 13:30 PLAC. 1 I GR. C - PLAC. 2 I GR. B
KVARTSFINAL 4:  B-HALLEN 13:30 PLAC. 2 I GR. A - PLAC. 2 I GR. C


SEMIFINAL 1: A-HALLEN 13:50 SEGR. KVARTSFINAL 1 - SEGR. KVARTSFINAL 2
SEMIFINAL 2:  A-HALLEN 14:10 SEGR. KVARTSFINAL 3 - SEGR. KVARTSFINAL 4


FINAL:   A-HALLEN 14:40 SEGR. SEMIFINAL 1 - SEGR. SEMIFINAL 2

Uppdaterad: 07 JUN 2016 20:19

 

 

 

 

 

8772Logotype

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info