Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Matchändringar - Västergötlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Futsal SM ungdom 2021-2022 Grupp 8 Steg 1
2021-12-19 10:00 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF 2021-12-06 09:04
2021-12-19 10:50 IK Gauthiod - Fristads GoIF 2021-12-06 09:07
2021-12-19 12:00 Dalsjöfors GoIF - IK Gauthiod 2021-12-06 09:07
2021-12-19 12:50 Fristads GoIF - Borås AIK 2021-12-06 09:07
2021-12-19 14:00 Borås AIK - IK Gauthiod 2021-12-06 09:08
2021-12-19 14:50 Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF 2021-12-06 09:08
Herrar, DM - Grupp 1
2022-03-13 15:00 Mariedals IK - Edet FK 2021-12-01 13:28
2022-03-19 15:00 Mariedals IK - Halvorstorps IS 2021-12-01 13:28
Herrar, DM - Grupp 2
2022-03-06 14:00 Kinna IF - Grolanda/Floby 2021-12-06 11:33
2022-03-12 14:00 Grolanda/Floby - Kronängs IF 2021-12-01 13:49
2022-03-20 12:30 Kinna IF - Kronängs IF 2021-12-06 11:33
2022-03-20 14:00 Grolanda/Floby - Vinninga AIF 2021-12-01 13:50
Herrar, DM - Grupp 3
2022-03-05 12:00 Sandareds IF - Tvärred-Vegby FC 2021-12-03 14:33
2022-03-05 12:00 Ekedalens SK - IFK Värsås 2021-12-06 11:00
2022-03-19 12:00 Sandareds IF - Ekedalens SK 2021-12-06 09:06
Herrar, DM - Grupp 4
2022-03-06 13:00 Skara FC - Ulvåkers IF 2021-12-01 11:14
Herrar, DM - Grupp 5
2022-03-05 12:00 Götene IF - Rydboholms SK 2021-12-01 11:20
2022-03-19 12:00 Götene IF - Främmestads IK 2021-12-01 11:20
Herrar, DM - Grupp 6
2022-03-06 14:00 Jung/Kvänum 10 IF - Herrljunga SK FK 2021-12-02 08:50
2022-03-12 13:00 Herrljunga SK FK - IFK Hjo 2021-12-04 13:06
Herrar, DM - Grupp 7
2022-03-05 11:00 Ardala GoIF - Fritsla IF 2021-12-02 13:26
2022-03-13 10:00 Fritsla IF - Sjuntorps IF 2021-11-30 19:14
2022-03-13 14:00 Skene IF - Ardala GoIF 2021-12-04 14:57
2022-03-19 13:00 Skene IF - Fritsla IF 2021-12-02 13:06
Herrar, DM - Grupp 8
2022-03-06 12:00 Valtorps IF - Kinne-Vedums IF 2021-12-01 12:49
Herrar, DM - Grupp 10
2022-03-06 14:00 Fristads GoIF - Sils IF 2021-12-02 13:36
2022-03-12 14:00 Tibro AIK FK - Fristads GoIF 2021-12-01 13:15
2022-03-20 14:00 Fristads GoIF - Jula BK 2021-12-02 13:36
Herrar, DM - Grupp 11
2022-03-05 14:00 IFK Falköping FF - Trollhättan Syrianska FK 2021-12-02 11:25
2022-03-05 15:00 Sätila SK - Dalsjöfors GoIF 2021-12-06 14:25
2022-03-19 12:00 IFK Falköping FF - Sätila SK 2021-12-02 13:48
Herrar, DM - Grupp 12
2022-03-12 14:00 Edsvära-Norra Vånga FF - Trollhättans FK 2021-12-02 12:38
Herrar, DM - Grupp 14
2022-03-06 14:00 Tomtens IF - Igelstorps IK 2021-12-01 16:58
2022-03-20 12:00 Tomtens IF - Rackeby IK 2021-12-01 16:58
Herrar, DM - Grupp 15
2022-03-05 12:00 Hova/Weimer Lyrestad - Mölltorp-Breviks AIF 2021-12-01 18:08
2022-03-13 14:00 Källby IF - Hova/Weimer Lyrestad 2021-12-01 10:50
2022-03-19 12:00 Hova/Weimer Lyrestad - Vretens BK 2021-12-01 18:09
Herrar, DM - Grupp 18
2022-03-06 14:00 Norra Fågelås IF - Mariestads BK 2021-12-01 15:28
2022-03-12 14:00 Mariestads BK - Hällekis/Trolmen 2021-12-01 10:34
Herrar, DM - Grupp 21
2022-03-05 10:00 Borgunda IK - Syrianska FK Lidköping 2021-12-03 18:00
2022-03-05 16:00 Töreboda IK - Vartofta SK 2021-12-03 11:37
2022-03-19 16:00 Töreboda IK - Borgunda IK 2021-12-03 11:36
Herrar, DM - Grupp 23
2022-03-05 13:00 Annelunds IF - Trollhättans FF 2021-12-01 11:11
2022-03-19 13:00 Annelunds IF - Kållandsö GoIF 2021-12-01 11:12
Herrar, DM - Grupp 24
2022-03-06 16:00 Vedums AIS - Axvalls IF 2021-12-06 19:27
2022-03-12 15:00 Axvalls IF - Säven/Hol 2021-12-01 12:51
Herrar, DM - Grupp 25
2022-03-13 13:00 Ubbhult/Hällingsjö - Östadkulle SK 2021-12-06 13:20
Herrar, DM - Grupp 29
2022-03-05 13:00 IFK Örby - Hössna/Timmele 2021-12-05 21:57
Herrar, DM - Grupp 34
2022-03-06 14:00 Bollebygds SK - Gånghester/Målsryd 2021-12-03 17:29
2022-03-20 14:00 Bollebygds SK - Högvads BK 2021-12-03 17:29
Herrar, DM - Grupp 35
2022-03-05 13:00 Hajoms IF - Brämhults IK 2021-12-02 07:34
Damer, DM - Grupp 1
2022-03-05 14:00 Mariestads BoIS FF - Åsarp-Trädet FK 2021-12-06 16:51
2022-03-13 13:00 Vänersborgs IF - Mariestads BoIS FF 2021-12-06 11:28
2022-03-19 14:00 Mariestads BoIS FF - IK Gauthiod 2021-12-06 16:51
Damer, DM - Grupp 3
2022-03-13 17:00 Svenljunga IK - IF Elfsborg 2021-12-01 10:50
Damer, DM - Grupp 4
2022-03-06 16:00 Falköpings KIK - Ulvåkers IF 2021-12-03 15:32
Damer, DM - Grupp 5
2022-03-05 14:00 Mariedals IK - Rävlanda/Bollebygd 2021-12-01 13:40
Damer, DM - Grupp 6
2022-03-06 14:00 Töreboda IK - Brämhults IK 2021-12-01 09:34
2022-03-20 14:00 Töreboda IK - Ulricehamns IFK 2021-12-01 09:37
Damer, DM - Grupp 8
2022-03-12 16:00 Vara SK - Fagersanna/Mölltorp-Brevik 2021-12-01 22:36
Damer, DM - Grupp 10
2022-03-12 11:00 Axvalls IF - Wargöns IK 2021-12-01 12:50
Damer, DM - Grupp 11
2022-03-05 13:00 Skara FC - Norra Fågelås IF 2021-12-01 12:48
2022-03-13 14:00 Norra Fågelås IF - Jula BK 2021-12-01 15:28
2022-03-19 13:00 Skara FC - Jula BK 2021-12-01 12:49
2022-03-19 14:00 Norra Fågelås IF - Emtunga/Tråvad/Larv 2021-12-01 15:28
Damer, DM - Grupp 12
2022-03-06 12:00 Jung-Kvänum 10 IF - Byttorps IF 2021-12-02 08:52
Damer, DM - Grupp 13
2022-03-05 16:00 Vedums AIS - Hyssna IF 2021-12-01 20:53
2022-03-13 11:00 Hyssna IF - Toarpsalliansen 2021-12-05 04:59
Damer, DM - Grupp 15
2022-03-13 13:00 Trollhättans BoIS - Vårgårda IK 2021-12-06 09:29
Herrar, Futsal Div 2 Västergötland
2021-12-16 19:30 Borås AIK U - Boras City FC 2021-11-30 10:42
Pojkar, Futsal-DM P19 (f 03-), grupp 1
2021-12-12 09:45 Vänersborgs FK - IFK Falköping FF 2021-12-02 10:22
2021-12-12 14:15 Vänersborgs FK - Halvorstorps IS 2021-12-02 10:24
Pojkar, Futsal Junior Södra Västergötland
2022-01-08 14:30 IFK Falköping FF Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena 2021-12-06 08:50
Pojkar, Futsal P16 Västergötland (f.2006 och senare)
2021-12-30 Bergdalens IK - Lidköpings FK 2021-12-03 11:53
Pojkar, Futsal P15 Västergötland (f.2007 och senare)
2021-12-11 17:45 Sils IF - Mariestads BK 2021-12-05 16:42
Flickor, Futsal F15 Västergötland (f.2007 och senare)
2022-02-19 12:00 Borås AIK - Sollebrunns AIK 2021-12-02 11:22

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info