Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Damer, Div 4 Östra

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-21 19:00 200071061 Våmbs IF U (9:9) - IFK Hjo (9:9) 7 - 2 Claesborgs A-plan
2021-06-27 16:00 200071054 Stenstorps IF - Hörnebo SK U (9:9) 10 - 1 Sportvallen A
2021-06-28 19:00 200071049 Norra Fågelås IF (9:9) - Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) 3 - 2 Landbyvallen
2021-06-30 18:30 200071046 Hörnebo SK U (9:9) - Vartofta SK 0 - 15 Hörnebo IP A-plan
2021-06-30 18:30 200071047 IFK Hjo (9:9) - Stenstorps IF 0 - 4 Guldkroksvallen A-plan
2021-06-30 19:30 200071048 IFK Tidaholm - Fröjered/Korsberga 8 - 0 Fröjevi A
Juli
2021-07-01 19:00 200071052 Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) - IFK Tidaholm 1 - 4 Mölltorps IP
2021-07-06 19:30 200071067 Vartofta SK - IFK Tidaholm 6 - 2 Strömsborg A
Augusti
2021-08-07 17:00 200071053 Fröjered/Korsberga - IFK Hjo (9:9) 0 - 5 Kullaborg, A-plan
2021-08-10 19:00 200071058 IFK Hjo (9:9) - Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) 1 - 1 Guldkroksvallen A-plan
2021-08-15 15:00 200071056 Vartofta SK - Stenstorps IF 4 - 5 Strömsborg A
2021-08-16 19:00 200071059 IFK Tidaholm - Våmbs IF U (9:9) 3 - 1 Tidavallen A-plan
2021-08-19 18:45 200071065 Norra Fågelås IF (9:9) - IFK Tidaholm 3 - 6 Landbyvallen
2021-08-22 14:00 200071062 Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 8 - 0 Fagervi IP A-plan
2021-08-22 14:00 200071063 Fröjered/Korsberga - Vartofta SK 0 - 23 Fröjevi A
2021-08-25 18:30 200071051 Våmbs IF U (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) WO (3 - 0) Claesborgs A-plan
2021-08-27 18:15 200071066 Stenstorps IF - Fröjered/Korsberga 11 - 0 Sportvallen A
2021-08-29 14:00 200071069 IFK Hjo (9:9) - Norra Fågelås IF (9:9) 5 - 0 Guldkroksvallen A-plan
2021-08-29 15:00 200071057 Hörnebo SK U (9:9) - Fröjered/Korsberga WO (3 - 0) Hörnebo IP A-plan
2021-08-31 18:30 200071068 Hörnebo SK U (9:9) - Våmbs IF U (9:9) 0 - 10 Hörnebo IP A-plan
September
2021-09-04 11:00 200071072 Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) - Stenstorps IF 1 - 3 Fagervi IP A-plan
2021-09-05 12:00 200071071 Våmbs IF U (9:9) - Vartofta SK 0 - 0 Claesborgs A-plan
2021-09-05 12:00 200071074 IFK Tidaholm - IFK Hjo (9:9) 2 - 1 Tidavallen A-plan
2021-09-06 18:00 200071075 Norra Fågelås IF (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 9 - 2 Landbyvallen
2021-09-11 11:00 200071076 Fröjered/Korsberga - Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) OW (0 - 3) Kullaborg, A-plan
2021-09-11 13:30 200071079 Hörnebo SK U (9:9) - IFK Tidaholm OW (0 - 3) Hörnebo IP A-plan
2021-09-11 15:00 200071078 Vartofta SK - Norra Fågelås IF (9:9) WO (3 - 0) Strömsborg A
2021-09-14 19:00 200071077 Stenstorps IF - Våmbs IF U (9:9) 3 - 1 Sportvallen A
2021-09-19 12:00 200071081 Våmbs IF U (9:9) - Fröjered/Korsberga 11 - 0 Claesborgs A-plan
2021-09-19 12:00 200071082 Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) - Vartofta SK 2 - 5 Fagervi IP A-plan
2021-09-19 12:00 200071083 IFK Hjo (9:9) - Hörnebo SK U (9:9) 5 - 1 Guldkroksvallen A-plan
2021-09-19 12:00 200071085 Norra Fågelås IF (9:9) - Stenstorps IF 1 - 4 Landbyvallen
2021-09-25 12:00 200071086 Fagersanna/Mölltorp-Brevik (9:9) - Våmbs IF U (9:9) 8 - 0 Mölltorps IP
2021-09-25 12:00 200071087 Fröjered/Korsberga - Norra Fågelås IF (9:9) 0 - 7 Kullaborg, A-plan
2021-09-25 12:00 200071088 Stenstorps IF - IFK Tidaholm 6 - 2 Sportvallen A
2021-09-25 12:00 200071089 Vartofta SK - IFK Hjo (9:9) 4 - 2 Strömsborg A

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info