Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 Tibro Flick

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-10 18:30 200441046 Skövde KIK - Tidaholms GoIF 6 - 0 Lillegårdens IP F-plan 9 mot 9
2021-08-10 19:00 200441048 Jula/Mariestad - Skultorps IF Gul 6 - 6 Ullervads IP
2021-08-11 18:30 200441049 Töreboda IK - Hörnebo SK 10 - 1 Töreshov A-plan
2021-08-12 18:30 200441055 Tidaholms GoIF - BK Trix 6 - 3 Ulvesborg B-plan
2021-08-15 17:00 200441052 Hörnebo SK - Jula/Mariestad 1 - 8 Hörnebo IP B-plan
2021-08-15 17:00 200441054 Norra Fågelås IF - Skövde KIK 4 - 4 Landbyvallen
2021-08-19 18:00 200441056 Tidaholms GoIF - Norra Fågelås IF 7 - 4 Ulvesborg B-plan
2021-08-22 10:00 200441057 Skövde KIK - Skultorps IF Gul 6 - 4 Lillegårdens IP F-plan 9 mot 9
2021-08-22 13:00 200441060 BK Trix - Töreboda IK 2 - 3 Molidens IP
2021-08-27 18:30 200441065 Töreboda IK - Jula/Mariestad 11 - 0 Töreshov A-plan
2021-08-29 17:00 200441063 Skultorps IF Gul - Tidaholms GoIF 4 - 4 Orkanvallen B
2021-08-29 17:00 200441064 Norra Fågelås IF - BK Trix 3 - 5 Landbyvallen
September
2021-09-05 17:00 200441067 Tidaholms GoIF - Hörnebo SK 4 - 3 Ulvesborg B-plan
2021-09-05 17:00 200441070 BK Trix - Jula/Mariestad 2 - 5 Molidens IP
2021-09-08 18:00 200441066 Norra Fågelås IF - Skultorps IF Gul 3 - 3 Landbyvallen
2021-09-09 18:15 200441062 Hörnebo SK - Skövde KIK 1 - 4 Hörnebo IP B-plan
2021-09-11 11:00 200441073 Skultorps IF Gul - BK Trix WO (3 - 0) Orkanvallen Bosseplan 3
2021-09-11 11:00 200441075 Töreboda IK - Skövde KIK 9 - 0 Töreshov A-plan
2021-09-12 15:00 200441072 Hörnebo SK - Norra Fågelås IF 0 - 2 Hörnebo IP B-plan
2021-09-19 10:00 200441079 Skövde KIK - Jula/Mariestad 3 - 4 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-09-19 11:00 200441076 Skultorps IF Gul - Hörnebo SK 3 - 2 Orkanvallen B
2021-09-19 16:00 200441090 Skövde KIK - BK Trix 8 - 1 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-09-25 11:00 200441078 Tidaholms GoIF - Töreboda IK 4 - 6 Ulvesborg B-plan
2021-09-25 11:00 200441085 BK Trix - Hörnebo SK 2 - 2 Molidens IP
2021-09-26 17:00 200441083 Jula/Mariestad - Tidaholms GoIF 1 - 6 Ullervads IP
2021-09-27 19:00 200441084 Töreboda IK - Norra Fågelås IF 10 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
Oktober
2021-10-03 11:00 200441087 Skultorps IF Gul - Töreboda IK 1 - 7 Orkanvallen B
2021-10-03 15:00 200441088 Norra Fågelås IF - Jula/Mariestad 5 - 12 Landbyvallen

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info