Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-02-13 14:00 200990220 IK Gauthiod - Skövde AIK 0 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2021-02-14 14:00 200990221 FC Trollhättan - Tvååkers IF 2 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2021-06-01 18:30 200990324 Götene IF - Kinne-Vedums IF 3 - 1 Västerby IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990272 Skene IF A - IFK Fjärås 1 - 2 Vävarevallen A-plan
2021-06-01 19:00 200990283 Trollhättans IF - Hjärtums IS 2 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2021-06-01 19:00 200990289 Lidköpings FK - Alingsås IF FF 5 - 3 Framnäs IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990293 Åsarp-Trädet FK A - Valtorps IF 7 - 1 Arena Vallensås
2021-06-01 19:00 200990297 Vårgårda IK - Vara SK 1 - 0 Tånga Hed A-plan
2021-06-01 19:00 200990300 Fristads GoIF U - Gånghester/Målsryd 4 - 1 Hedens IP A-plan
2021-06-01 19:00 200990311 Jung/Kvänum 10 IF - Levene-Skogslunds IF 0 - 5 Jungavallen 1
2021-06-01 19:00 200990313 Ubbhult/Hällingsjö - Sätila SK 0 - 3 Björkängsvallen 1 Gräs
2021-06-01 19:00 200990330 Källby IF - Kållandsö GoIF 5 - 1 Eolsborg A-plan
2021-06-01 19:00 200990331 Skultorps IF - Skara FC 2 - 3 Orkanvallen A
2021-06-01 19:00 200990338 IK Friscopojkarna - Stora Mellby SK 2 - 0 Katebovallen A
2021-06-01 19:00 200990358 Vartofta SK - Vedums AIS 1 - 2 Strömsborg A
2021-06-01 19:00 200990389 Säven/Hol - Töllsjö IF 1 - 1 Sävevallen A-plan
2021-06-01 19:15 200990393 Mariestads BK - Tomtens IF 5 - 2 Vänershofs IP A
2021-06-01 19:30 200990282 Skoftebyns IF - Sjuntorps IF 5 - 0 Nysätra IP
2021-06-01 19:30 200990337 Tidaholms GoIF - Ulricehamns IFK 0 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2021-06-01 19:30 200990460 Hyssna IF - Kinnahults IF 4 - 0 Ekäng A
2021-06-01 20:00 200990329 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS A 2 - 3 Vänersvallen Syd
2021-06-02 18:30 200990316 Vretens BK - IF Tymer 1 - 2 Björkvallen, Vreten A-plan
2021-06-02 19:00 200990270 Östadkulle SK - Sollebrunns AIK 4 - 1 Lenavallen A-plan
2021-06-02 19:00 200990280 Äspereds IF - Kronängs IF 5 - 3 Lundavallen A
2021-06-02 19:00 200990302 IFK Trollhättan - Trollhättans FK 2 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2021-06-02 19:00 200990340 Fritsla IF - Sparsörs AIK 1 - 2 Kungaberg A
2021-06-02 19:00 200990352 Hemsjö IF - Azalea BK Herrsenior 1 - 1 Byvallen A-plan
2021-06-02 19:00 200990357 Arentorp/Helås FK - Herrljunga SK FK 1 - 1 Almesåsen A
2021-06-02 19:00 200990372 Bergdalens IK - Mariedals IK A 4 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2021-06-02 19:00 200990402 Sandhults SK - Bollebygds SK 3 - 5 Thåängen A
2021-06-02 19:00 200990421 Syrianska FK Lidköping - Trollhättan Syrianska FK 2 - 1 Stenportsplan
2021-06-02 19:00 200990456 Brämhults IK - Hedareds BK 1 - 1 Bodavallen A konstgräs
2021-06-02 19:00 200990462 Igelstorps IK - Borgunda IK 1 - 1 Igelvallen A
2021-06-02 19:30 200990451 Norrmalms IK - Svenljunga IK 4 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-03 18:30 200990298 IFK Värsås - Ulvåkers IF 2 - 1 Värsås IP A-plan
2021-06-03 19:00 200990343 Dardania IF - Länghems IF 4 - 1 Kransmossens IP A
2021-06-03 19:00 200990362 Jung/Kvänum 10 IF B - Vara SK U 1 - 0 Jungavallen 1
2021-06-03 19:00 200990363 Gällstads FK - Tranemo IF 1 - 2 Rånnevi A
2021-06-03 19:00 200990397 Stenstorps IF - Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Sportvallen A
2021-06-03 19:00 200990417 Skepplanda BTK - Nol IK 0 - 0 Hedboms Måleri Arena
2021-06-03 19:00 200990424 Gullspångs IF - Åtorps IF 5 - 1 Gullmovallen A-plan
2021-06-03 19:00 200990434 Mellby IK - Trässbergs BK 1 - 2 Mellbyvallen A
2021-06-03 19:15 200990378 IFK Mariestad - Folkabo IK 3 - 2 Lekevi IP A-plan
2021-06-04 18:30 200990376 Tråvad/Larv - IFK Emtunga 3 - 1 Ängevi A
2021-06-04 18:30 200990464 Mariestads BK - Torsö BIF 2 - 4 Vänershofs IP A
2021-06-04 19:00 200990271 Mölltorp-Breviks AIF - Fagersanna IF 0 - 1 Mölltorps IP
2021-06-04 19:00 200990374 Nossebro IF - Kinna IF 0 - 0 Brovallen
2021-06-04 19:00 200990437 IFK Örby - Öxabäcks IF 1 - 0 Örby IP A
2021-06-04 19:00 200990438 Varnhem/Lundsbrunn - FC Corner 5 - 3 Sörbovallen
2021-06-05 11:00 200990273 Södra Vings IF - Tvärred-Vegby FC 0 - 5 Slottsvallen
2021-06-05 11:00 200990314 Kinne-Vedums IF - Sils IF 2 - 1 Kinnevallen A-plan
2021-06-05 11:00 200990395 Grolanda/Floby - Edsvära-Norra Vånga FF 1 - 0 Björkåsen A
2021-06-05 12:00 200990365 IFK Falköping FF - Tibro AIK FK 4 - 3 Odenplan A-plan
2021-06-05 12:00 200990369 Sexdrega/Lockryd - Sandareds IF U 1 - 6 Ängagärdet A
2021-06-05 13:00 200990278 Främmestads IK - Wargöns IK 3 - 2 Bergevi IP A-plan
2021-06-05 13:00 200990291 Åsaka SK - Järpås IS 2 - 4 Åsevi A
2021-06-05 13:00 200990317 Norra Härene BK - Vinninga AIF 4 - 2 Bronäsvallen A
2021-06-05 13:00 200990454 Tidavads IF - Våmbs IF 3 - 2 Skogsbovallen A-plan
2021-06-05 14:00 200990309 Ekedalens SK - Falköpings FK 2 - 2 Idrottsparken, Ekedalen
2021-06-05 14:00 200990322 IFK Mariestad - Jula BK 1 - 1 Lekevi IP A-plan
2021-06-05 14:00 200990335 Hova/Weimer Lyrestad - Töreboda IK 1 - 2 Movallen A-plan
2021-06-05 14:00 200990408 Lödöse Nygård IK - IFK Trollhättan 0 - 1 Tingevi A
2021-06-05 14:00 200990455 Göta BK - Högsäters GF 1 - 2 Ryrsjövallen
2021-06-05 15:00 200990299 Sjöviks SK - Alvhems IK 4 - 0 Sjöviks IP
2021-06-05 15:00 200990304 Sätila SK - Rävlanda AIS 6 - 3 Lygnevi A
2021-06-05 15:00 200990336 Trollekis - Tidans IF 4 - 0 Såtavallen
2021-06-05 15:00 200990367 Månstads IF - Redvägs FK 1 - 2 Idrottsparken, Månstad A-plan
2021-06-05 15:00 200990390 Norra Fågelås IF - BK Trix 3 - 2 Landbyvallen
2021-06-05 16:00 200990301 Fristads GoIF - Dalsjöfors GoIF 1 - 1 Hedens IP A-plan
2021-06-06 13:00 200990353 Kållandsö GoIF Herr U - Källby IF U 1 - 5 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2021-06-06 15:00 200990327 Örslösa-Söne IK - Rackeby IK 3 - 4 Örslösa IP A
2021-06-06 17:00 200990388 Edsvära-Norra Vånga FF B - Grolanda/Floby U Inst. Holmavallen, Norra Vånga
2021-06-06 17:00 200990428 Fröjereds IF - Korsberga IF Fröjevi A
2021-06-06 18:00 200990384 Borås GIF - Somali FF 3 - 4 Sjöbo Arena B konstgräs
2021-06-06 18:00 200990401 Sandhults SK - Brämhults IK 1 - 2 Thåängen A
2021-06-07 18:00 200990398 Levene-Skogslunds IF - Syrianska FK Lidköping 1 - 2 Björkevi A
2021-06-07 18:30 200990277 IF Tymer - Mariestads BK 3 - 1 Timmersdala A
2021-06-07 18:30 200990407 Länghems IF - Limmareds IF 0 - 7 Ingsvallen A-plan
2021-06-07 18:30 200990422 Högvads BK - Tranemo IF 2 - 1 Stråvi A
2021-06-07 19:00 200990285 Äspereds IF - Mariedals IK A 3 - 0 Lundavallen A
2021-06-07 19:00 200990319 Trässbergs BK - Arentorp/Helås FK 3 - 2 Trässbergsvallen A
2021-06-07 19:00 200990332 Skultorps IF - Valtorps IF 3 - 1 Orkanvallen A
2021-06-07 19:00 200990368 Viskafors IF - Gånghester/Målsryd 1 - 4 Svanehov A
2021-06-07 19:00 200990396 Fagersanna IF B - Tibro AIK FK U 2 - 4 Fagervi IP A-plan
2021-06-07 19:00 200990433 Öxabäcks IF - Kinna IF U17 6 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2021-06-07 19:15 200990380 IFK Mariestad U - Jula BK B 5 - 1 Lekevi IP A-plan
2021-06-07 19:30 200990294 Annelunds IF - Hyssna IF 2 - 1 Mörlanda A
2021-06-07 19:30 200990412 Edet FK - Skepplanda BTK 1 - 4 Ekaråsen A
2021-06-07 19:30 200990413 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF 2 - 3 Lyrfågel konstgräs
2021-06-08 19:00 200990444 Vedums AIS - Jung/Kvänum 10 IF B Nordvalla A-plan
2021-06-08 19:00 200990480 Horreds IF - Sexdrega/Lockryd 1 - 8
2021-06-09 18:30 200990290 IFK Värsås - IFK Mariestad 5 - 5 Värsås IP A-plan
2021-06-09 18:30 200990472 Skultorps IF U - Igelstorps IK 7 - 1 Orkanvallen A
2021-06-09 18:30 200990479 Valtorps IF U - Kinnarp-Slutarps IF B 0 - 2 Brovalla A
2021-06-09 19:00 200990287 Östadkulle SK - Hemsjö IF 3 - 2 Lenavallen A-plan
2021-06-09 19:00 200990318 Mellby IK - Källby IF 0 - 6 Mellbyvallen A
2021-06-09 19:00 200990347 IFK Emtunga - Råda BK 0 - 6 Mossbrotts IP A-plan
2021-06-09 19:00 200990366 Vretens BK - Stenstorps IF 1 - 3 Björkvallen, Vreten A-plan
2021-06-09 19:00 200990387 Vara SK - Fristads GoIF 2 - 1 Torsvallen A-plan
2021-06-09 19:00 200990415 Fagersanna IF - Grolanda/Floby 5 - 1 Fagervi IP A-plan
2021-06-09 19:00 200990439 Varnhem/Lundsbrunn - Hova/Weimer Lyrestad 3 - 0 Sörbovallen
2021-06-09 19:00 200990453 Vartofta SK - Norra Härene BK 3 - 2 Strömsborg A
2021-06-09 19:00 200990459 Brämhults IK - Bollebygds SK 6 - 2 Bodavallen A konstgräs
2021-06-09 19:30 200990370 Kinna IF - Byttorps IF 2 - 2 Viskavallen A
2021-06-09 19:30 200990400 Norrmalms IK - Månstads IF 3 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-09 19:30 200990411 Rydboholms SK - Torestorp-Älekulla FF 2 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2021-06-09 19:30 200990420 Ulricehamns IFK - Gällstads FK 2 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2021-06-09 19:30 200990467 Marbäcks IF - Ubbhult/Hällingsjö 2 - 4 Bäckavallen A
2021-06-10 18:30 200990274 Hangelösa IF - Axvalls IF 2 - 1 Skogevi A-plan
2021-06-10 19:00 200900404 FC Corner - Ardala GoIF 2 - 1 Stenportsplan
2021-06-10 19:00 200990325 Skara FC - IFK Falköping FF 1 - 4 Sparbanken Arena A
2021-06-10 19:00 200990326 Örslösa-Söne IK - Trässbergs BK 2 - 2 Örslösa IP A
2021-06-10 19:00 200990342 Fritsla IF - Södra Vings IF 3 - 4 Kungaberg A
2021-06-10 19:00 200990346 Hjärtums IS - Trollhättan Syrianska FK 0 - 1 Billerödsvallen A-plan
2021-06-10 19:00 200990436 IK Friscopojkarna - Elmer-Fåglum FK 5 - 2 Katebovallen A
2021-06-11 15:00 200990540 Ubbhult/Hällingsjö - Hyssna IF Härryda 2 Konstgräs
2021-06-11 18:30 200990355 Valtorps IF U - Sils IF U-lag 1 - 2 Brovalla A
2021-06-11 18:30 200990377 Tråvad/Larv - Herrljunga SK FK 1 - 1 Hedensborg A
2021-06-11 19:00 200990295 Sollebrunns AIK - Södra Härene IF 3 - 0 Nya Bjärkevi
2021-06-11 19:00 200990310 Tvärred-Vegby FC - Limmareds IF 2 - 1 Sämshov A
2021-06-11 19:00 200990392 Stora Mellby SK - Sjöviks SK 5 - 6 Brynet
2021-06-12 11:00 200990323 Vinninga AIF - Kinne-Vedums IF 3 - 1 Lindvallen A
2021-06-12 11:30 200990292 Mariedals IK A - Byttorps IF Inst. Kransmossens IP A
2021-06-12 12:00 200990321 Moholms SK - BK Trix 0 - 4 Mogårdsvallen A-plan
2021-06-12 12:00 200990371 SK Mjörn - Borgstena IF 5 - 0 Bodarnevallen A
2021-06-12 12:00 200990423 Falköpings FK - Edsvära-Norra Vånga FF 4 - 3 Odenplan A-plan
2021-06-12 12:00 200990429 Fröjereds IF U - Norra Fågelås IF B Inst. Fröjevi A
2021-06-12 12:00 200990474 Dardania IF - Bollebygds SK 2 - 1 Kransmossens IP D
2021-06-12 12:00 200990476 Tomtens IF - Borgunda IK 1 - 2 Klostervallen A
2021-06-12 13:00 200990418 Nossebro IF - Skepplanda BTK 1 - 2 Brovallen
2021-06-12 14:00 200990305 Sätila SK - IFK Örby 4 - 1 Lygnevi A
2021-06-12 14:00 200990440 Varnhem/Lundsbrunn - Trollekis 0 - 1 Sörbovallen
2021-06-12 14:00 200990445 Gällstad/ Dalstorp U - Redvägs FK B-lag 3 - 2 Rånnevi A
2021-06-12 14:00 200990449 Sjuntorps IF - Främmestads IK 1 - 1 Sjuntorpsvallen A
2021-06-12 14:00 200990457 Hangelösa IF - Sils IF U-lag 3 - 2 Skogevi A-plan
2021-06-12 15:00 200990350 Trollhättans FK - Götene IF 1 - 2 Stavrelunds IP B-plan
2021-06-12 16:00 200990435 Mellby IK - Norra Härene BK Inst. Mellbyvallen A
2021-06-12 16:00 200990443 Svenljunga IK - Björketorps IF 1 - 5 Högvalla IP A konstgräs
2021-06-12 16:00 200990466 Jula BK - Töreboda IK 3 - 0 Ullervads IP A-plan
2021-06-13 11:00 200990275 Södra Vings IF - Grimsås IF 1 - 1 Slottsvallen
2021-06-13 12:00 200990284 Wargöns IK - Lödöse Nygård IK 0 - 2 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-06-13 12:00 200990470 Sandhults SK - Kroatiska Kf Tomislav 5 - 1 Thåängen A
2021-06-13 13:00 200990425 Mölltorp-Breviks AIF - Tibro AIK FK 0 - 2 Mölltorps IP
2021-06-13 14:00 200990286 Ulvåkers IF - Ekedalens SK 1 - 1 Åbrovallen A
2021-06-13 14:00 200990394 Folkabo IK - IFK Värsås 0 - 6 Skedevallen 1
2021-06-13 14:30 200990465 Kållandsö GoIF - Rackeby IK 4 - 2 Hagavallen, Kållandsö A-plan
2021-06-13 17:00 200990431 Sjötofta IF - Nissafors IS 5 - 3 Sjövalla A-plan
2021-06-13 18:00 200990361 Töllsjö IF - Sandareds IF U 2 - 1 Holmängen A-plan
2021-06-13 18:00 200990482 Våmbs IF - Forsviks IF 7 - 1 Claesborgs A-plan
2021-06-14 18:30 200990360 Arentorp/Helås FK - Vara SK U 2 - 4 Almesåsen A
2021-06-14 19:00 200990339 Äspereds IF B - Torestorp/Älekulla FF B Inst. Lundavallen A
2021-06-14 19:00 200990468 Länghems IF - Gånghester/Målsryd Inst. Ingsvallen A-plan
2021-06-14 19:00 200990485 Hemsjö IF herr B - Floda BoIF Floda BoIF b-lag 4 - 1 Byvallen A-plan
2021-06-15 19:00 200990320 Annelunds IF - Tomtens IF 2 - 0 Mörlanda A
2021-06-15 19:00 200990381 Edet FK - Hjärtums IS 0 - 1 Ekaråsen A
2021-06-15 19:00 200990416 Grolanda/Floby U - Fagersanna IF B 5 - 2 Ekvallen A
2021-06-15 19:00 200990471 Tranemo IF - Dardania IF 1 - 2 Tranehov B konstgräs
2021-06-16 19:00 200990279 Axvalls IF - Falköpings FK 2 - 6 Axevalla IP, A-plan
2021-06-16 19:00 200990312 Rångedala IK - Östadkulle SK 2 - 2 Furuvi A
2021-06-16 19:00 200990328 Hemsjö IF - Stora Mellby SK 1 - 1 Byvallen A-plan
2021-06-16 19:00 200990334 Sjöviks SK - Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 Inst. Sjöviks IP
2021-06-16 19:00 200990375 Sjöviks SK - Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 1 - 1 Sjöviks IP
2021-06-16 19:00 200990410 Vara SK - Trollhättans FK 2 - 1 Torsvallen A-plan
2021-06-16 19:00 200990450 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF 3 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2021-06-16 19:00 200990483 Sparsörs AIK - Mariedals IK A 3 - 1 Trollevi A
2021-06-16 19:00 200990488 Länghems IF - Sandhults SK 9 - 2 Ingsvallen A-plan
2021-06-16 19:15 200990379 IFK Mariestad - Tibro AIK FK 3 - 0 Lekevi IP A-plan
2021-06-16 19:30 200990447 Norrmalms IK - Kroatiska Kf Tomislav 3 - 3 Borås Arena 2 konstgräs
2021-06-17 18:00 200990414 Syrianska FK Lidköping - Vinninga AIF 5 - 3 Stenportsplan
2021-06-17 18:30 200990344 Öxabäcks IF - Dardania IF 3 - 3 Hagavallen, Öxabäck
2021-06-17 19:00 200990276 Nossebro IF - Wargöns IK 2 - 1 Brovallen
2021-06-17 19:00 200990296 Elmer-Fåglum FK - Södra Härene IF 1 - 2 Lunnehov 1
2021-06-17 19:00 200990315 Kinne-Vedums IF - FC Corner 2 - 1 Kinnevallen A-plan
2021-06-17 19:00 200990333 Tvärred-Vegby FC - Hyssna IF 1 - 1 Sämshov A
2021-06-17 19:00 200990341 Fritsla IF - IFK Örby 2 - 4 Kungaberg A
2021-06-17 19:00 200990351 Trollhättans FK - Brålanda IF Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2021-06-17 19:00 200990391 Norra Fågelås IF - Vretens BK 1 - 0 Landbyvallen
2021-06-17 19:00 200990405 Ardala GoIF - Råda BK 6 - 4 Ardala IP A
2021-06-17 19:00 200990419 Grimsås IF - Gnosjö IF 1 - 4 Grimsborg A-plan
2021-06-17 19:00 200990427 Tråvad/Larv - Valtorps IF 0 - 4 Ängevi A
2021-06-17 19:00 200990432 Sjötofta IF - Skeppshults BK 3 - 6 Sjövalla A-plan
2021-06-17 19:00 200990477 Kronängs IF - Töllsjö IF 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2021-06-17 19:00 200990481 Torestorp-Älekulla FF - Högvads BK 3 - 0 Svansjövallen A
2021-06-17 19:00 200990493 Gullspångs IF - FK Kosova 0 - 0 Gullmovallen A-plan
2021-06-18 19:30 200990426 Sätila SK - Partille IF FK 1 - 2 Lygnevi A
2021-06-19 11:00 200990354 Valtorps IF - IFK Falköping FF 3 - 4 Brovalla A
2021-06-19 12:00 200990430 Fröjereds IF - Varnhem/Lundsbrunn 2 - 2 Fröjevi A
2021-06-19 12:00 200990490 BK Trix - Tidavads IF 0 - 3 Molidens IP
2021-06-19 13:00 200990446 Trollekis - Götene IF U 2 - 2 Hellehof A-plan
2021-06-19 13:00 200990491 Brämhults IK - Borås GIF 1 - 6 Brämhults IP A
2021-06-19 14:00 200990303 Sandareds IF - Jonsereds IF HERR 1 - 0 Sandevi B konstgräs
2021-06-20 15:00 200990345 Tvärred-Vegby FC B - Grimsås IF U Inst. Bergavallen A-plan
2021-06-21 19:00 200990452 IFK Falköping FF - Skövde AIK U21 Inst. Odenplan A-plan
2021-06-21 19:00 200990478 Kronängs IF - Hedareds BK 8 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2021-06-21 19:00 200990496 Jung/Kvänum 10 IF B - Vedums AIS U 0 - 3 Jungavallen 1
2021-06-21 19:30 200990461 Hyssna IF - Mariedals IK A 2 - 2 Ekäng A
2021-06-22 18:30 200990492 FC Skövde - Forsviks IF 3 - 0 Rydsplanen
2021-06-22 19:00 200990356 Trässbergs BK - Järpås IS Inst. Trässbergsvallen A
2021-06-22 19:00 200990382 Edet FK - Vallens IF 2 - 1 Ekaråsen A
2021-06-22 19:00 200990383 Edet FK - Lödöse Nygård IK Inst. Ekaråsen A
2021-06-22 19:00 200990385 Vara SK - Råda BK 4 - 1 Torsvallen A-plan
2021-06-22 19:00 200990406 Ardala GoIF - Jula BK 1 - 3 Ardala IP A
2021-06-22 19:00 200990473 Stenstorps IF - Tibro AIK FK 2 - 4 Sportvallen A
2021-06-22 19:30 200990497 Bergdalens IK - Norrby IF P19 1 - 3 Borås Arena
2021-06-28 19:00 200990442 Bergdalens IK - Partille IF FK 5 - 5 Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-07-08 18:30 200990448 Valtorps IF U - Kinnarp-Slutarps IF B Inst. Brovalla A
2021-07-23 19:00 200990269 Lidköpings FK - IFK Hjo Inst. Framnäs IP A-plan
2021-07-24 14:00 200990512 Vårgårda IK - IK Gauthiod 2 - 2 Tånga Hed A-plan
2021-07-24 15:00 200990509 IF Karlstad Fotbollutveckling - Motala AIF FK A-lag 2 - 4 Movallen A-plan
2021-07-25 17:00 200990503 Lödöse Nygård IK - Kareby IS 3 - 2 Tingevi A
2021-07-27 19:00 200990518 Vara SK - Råda BK 0 - 3 Torsvallen A-plan
2021-07-30 18:30 200990506 Ekedalens SK - Tidaholms GoIF 2 - 1 Idrottsparken, Ekedalen
2021-07-30 19:00 200990501 Wargöns IK - Åsebro IF 3 - 2 Hallevi IP, Wargön A-plan
2021-07-30 19:00 200990511 Vårgårda IK - Landvetter IS Senior 1 - 1 Tånga Hed A-plan
2021-07-30 19:00 200990529 Trollhättans IF - Ellenö IK 2 - 1 Skogshöjden A-plan
2021-07-31 11:00 200990399 Alingsås IF FF - Jonsereds IF HERR 5 - 2 Mjörnvallen, A-plan
2021-07-31 11:00 200990530 Vara SK - Gerdskens BK 2 - 0 Torsvallen A-plan
2021-07-31 11:00 200990532 Torsö BIF - Hova/Weimer Lyrestad 3 - 2 Strandvallen A-plan
2021-07-31 12:00 200990516 Sjuntorps IF - Skoftebyns IF 0 - 3 Sjuntorpsvallen A
2021-07-31 13:00 200990504 Skepplanda BTK - IFK Uddevalla Fotboll Herrar Träningsmatcher 3 - 1 Forsvallen A-plan
2021-07-31 13:00 200990508 Lödöse Nygård IK - Edet FK 0 - 0 Tingevi A
2021-07-31 14:00 200990469 Tibro AIK FK - Bankeryds SK 3 - 1 Sportparken A
2021-07-31 14:00 200990487 Sätila SK - Bergdalens IK 1 - 3 Lygnevi A
2021-07-31 14:00 200990523 Göta BK - IFK Trollhättan 2 - 3 Ryrsjövallen
2021-07-31 16:00 200990528 Trollhättans IF - Åsaka SK 4 - 1 Skogshöjden A-plan
2021-08-01 15:00 200990527 Borgstena IF - Grolanda/Floby P 35 0 - 0 Nosseborg A
2021-08-01 18:00 200990514 Edsvära-Norra Vånga FF - Falköpings FK 0 - 0 Holmavallen, Norra Vånga
2021-08-01 18:30 200990495 Äspereds IF - Brämhults IK 5 - 1 Bodavallen A konstgräs
2021-08-02 19:00 200990484 Valtorps IF - Skultorps IF 3 - 3 Brovalla A
2021-08-02 19:00 200990489 IFK Falköping FF - Åsarp-Trädet FK A 2 - 2 Odenplan A-plan
2021-08-02 19:00 200990500 Töllsjö IF - Sollebrunns AIK 3 - 1 Holmängen A-plan
2021-08-02 19:00 200990519 Hemsjö IF - Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 3 - 0 Byvallen A-plan
2021-08-02 19:00 200990522 Råda BK - Tomtens IF Inst. Rådavallen A-plan
2021-08-02 19:15 200990526 IFK Mariestad U - Gullspångs IF Inst. Lekevi IP A-plan
2021-08-03 18:30 200990534 Kinne-Vedums IF - Björsäters IF Inst. Kinnevallen A-plan
2021-08-03 19:00 200990229 Trollhättans BoIS A - Götene IF 0 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2021-08-03 19:00 200990486 Skultorps IF U - Valtorps IF U 13 - 0 Orkanvallen A
2021-08-03 19:00 200990499 FC Trollhättan - IFK Göteborg 2 - 1 Edsborgs IP A-plan
2021-08-03 19:00 200990525 IFK Mariestad - IFK Hjo 3 - 1 Lekevi IP A-plan
2021-08-03 19:00 200990535 Tidaholms GoIF - IFK Värsås 4 - 0 Ulvesborg A-plan
2021-08-04 18:30 200990521 Horreds IF - Frillesås FF 3 - 2 Eksätersvallen A-plan
2021-08-04 19:00 200990475 Mariedals IK A - Dardania IF 1 - 2 Kransmossens IP A
2021-08-04 19:00 200990524 Länghems IF - Äspereds IF 1 - 9 Ingsvallen A-plan
2021-08-05 19:00 200990507 FC Skövde - Moholms SK 2 - 0 Rydsplanen
2021-08-05 19:00 200990513 Grimsås IF - Södra Vings IF 3 - 2 Grimsborg A-plan
2021-08-06 18:30 200990441 Halvorstorps IS - Hjärtums IS 5 - 1 Halvorstorps IP A
2021-08-06 19:00 200990494 Sjöviks SK - Gamlestaden FF 4 - 1 Sjöviks IP
2021-08-06 19:00 200990515 Axvalls IF - Vretens BK 2 - 2 Axevalla IP, A-plan
2021-08-06 19:00 200990533 Främmestads IK - Jung/Kvänum 10 IF 0 - 2 Bergevi IP A-plan
2021-08-07 11:00 200990520 Sils IF - Nossebro IF 0 - 3 Silbohof A-plan
2021-08-07 13:00 200990463 Trässbergs BK - Järpås IS Inst. Trässbergsvallen A
2021-08-07 13:00 200990505 Arentorp/Helås FK - Östadkulle SK 1 - 2 Kedumsvallen A
2021-08-07 14:00 200990498 Stora Mellby SK - Säven/Hol 5 - 2 Brynet
2021-08-07 14:00 200990510 Skövde AIK - IF Karlstad Fotboll 1 - 3 Vänershofs IP A
2021-08-08 17:00 200990502 Sandareds IF - Norrby IF P19 3 - 6 Sandevi A-plan
2021-08-09 18:30 200990536 Götene IF - Kinne-Vedums IF 4 - 4 Västerby IP A-plan
2021-08-09 19:00 200990517 Tråvad/Larv - Grolanda/Floby 1 - 4 Hedensborg A
2021-08-13 18:30 200990531 Hjärtums IS - Trollhättans FF 6 - 2 Billerödsvallen A-plan
2021-09-29 19:00 200990537 FC Trollhättan J - Trollhättan Syrianska FK Inst. Granngårdens Konstgräs
2021-10-10 16:00 200990538 Åsarp-Trädet FK B - Grolanda/Floby 1 - 2 Arena Vallensås
2021-10-16 11:00 200990539 Vara SK - Skara FC Inst. Bendersvallen Konstgräs
2021-10-31 15:00 200990542 Bollebygds SK - Ubbhult/Hällingsjö 4 - 0 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2021-11-06 15:00 200990543 Ubbhult/Hällingsjö - Hyssna IF Inst. Härryda 2 Konstgräs
2021-11-14 19:15 200990541 Åsaka SK A - Svenshögens SK 2 - 4 Edsborgs IP A-plan
2021-11-25 19:00 200990545 Ubbhult/Hällingsjö - Hyssna IF 2 - 4 Härryda 2 Konstgräs
2021-12-01 19:00 200990547 Norrby IF P19 - Bergdalens IK 3 - 3 Ryda fotbollshall
2021-12-07 19:30 200990544 Bergdalens IK - Ulricehamns IFK 1 - 1 Ryda fotbollshall
2021-12-11 11:00 200990548 Gerdskens BK - Västkurd BK Gerdskenvallen A-plan
2021-12-13 19:30 200990546 Bergdalens IK - Brämhults IK 4 - 0 Ryda fotbollshall

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info