Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 10 Mariestad Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Trix Stefan Nyberg 0704136242 Vit/svart/Svart/Svart
Gullspångs IF Martin Fröjd 0702519675 Grön/Vit/Grön
Hova/Weimer Marlene Olsson 0730915227 0730915227 Svart/Blå/Svart/Blå
IFK Tidaholm Henrik Nilsson 0705174556 Vit/Blå/Blå
Igelstorps IK Jonas Björk 0702867055 Gulsvart/Svart/Svart
Mariestads BK Henrik Roos 0706423645 Röd/Blå/Röd
Norra Fågelås IF Johan Birgersson 0707568823 Gul/Svart/Gul
Skövde AIK Daniel Sandelin 0706984123 Röd/Röd/Röd
Tibro AIK FK Linda Barkestam 0739849770 Gul/Svart/Svart
Töreboda IK Henrik Sjösvall 0723309887 Röd/Röd/Röd
Ulvåkers IF Hanna Turesson 0706848537 Röd/svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-09 11:00 Tibro AIK FK - Igelstorps IK Sportparken B
2021-05-09 16:00 BK Trix - IFK Tidaholm Molidens IP
2021-05-09 17:00 Gullspångs IF - Skövde AIK Gullmovallen D-plan
2021-05-09 18:00 Ulvåkers IF - Norra Fågelås IF Åbrovallen 7-manna
2021-05-13 (Inst.) Töreboda IK - Igelstorps IK
2021-05-13 11:00 Norra Fågelås IF - IFK Tidaholm Landbyvallen
2021-05-13 18:30 Skövde AIK - Mariestads BK Lillegårdens IP
2021-05-14 18:30 Mariestads BK - Gullspångs IF Vänershofs IP B
2021-05-15 10:00 Igelstorps IK - BK Trix Igelvallen C
2021-05-16 (Inst.) Norra Fågelås IF - Töreboda IK Landbyvallen
2021-05-16 14:00 IFK Tidaholm - Hova/Weimer Tidavallen C-plan
2021-05-16 18:00 Ulvåkers IF - Tibro AIK FK Åbrovallen 7-manna
2021-05-23 (Inst.) Töreboda IK - Skövde AIK
2021-05-23 10:00 Hova/Weimer - Igelstorps IK Movallen Addevallen C-plan
2021-05-23 16:00 Gullspångs IF - IFK Tidaholm Gullmovallen D-plan
2021-05-23 17:00 BK Trix - Tibro AIK FK Molidens IP
2021-05-23 18:00 Ulvåkers IF - Mariestads BK Åbrovallen 7-manna
2021-05-29 (Inst.) Mariestads BK - Töreboda IK Vänershofs IP B
2021-05-30 10:00 Igelstorps IK - Gullspångs IF Igelvallen C
2021-05-30 11:00 Tibro AIK FK - Hova/Weimer Sportparken B
2021-05-30 13:00 Skövde AIK - Norra Fågelås IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-05-30 14:00 IFK Tidaholm - Ulvåkers IF Tidavallen C-plan
Juni
2021-06-02 18:00 Hova/Weimer - Mariestads BK Movallen Addevallen C-plan
2021-06-06 (Inst.) Töreboda IK - IFK Tidaholm
2021-06-06 11:00 Norra Fågelås IF - Mariestads BK Landbyvallen
2021-06-06 16:00 Gullspångs IF - Tibro AIK FK Gullmovallen D-plan
2021-06-06 18:00 Ulvåkers IF - Igelstorps IK Åbrovallen 7-manna
2021-06-09 17:30 Hova/Weimer - BK Trix Movallen Addevallen C-plan
2021-06-12 (Inst.) Igelstorps IK - Töreboda IK Igelvallen C
2021-06-12 12:00 Mariestads BK - Skövde AIK Vänershofs IP B
2021-06-13 11:00 Tibro AIK FK - Ulvåkers IF Sportparken B
2021-06-13 14:00 IFK Tidaholm - Norra Fågelås IF Tidavallen C-plan
2021-06-13 16:00 BK Trix - Gullspångs IF Molidens IP
2021-06-17 18:30 Gullspångs IF - Hova/Weimer Gullmovallen D-plan
2021-06-17 18:30 Skövde AIK - Tibro AIK FK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-06-20 (Inst.) Töreboda IK - Tibro AIK FK
2021-06-20 11:00 Norra Fågelås IF - Igelstorps IK Landbyvallen
2021-06-20 13:00 Skövde AIK - IFK Tidaholm Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-06-20 18:00 Ulvåkers IF - BK Trix Åbrovallen 7-manna
2021-06-27 (Inst.) BK Trix - Töreboda IK Molidens IP
2021-06-27 10:00 Igelstorps IK - Skövde AIK Igelvallen C
2021-06-27 11:00 Tibro AIK FK - Norra Fågelås IF Sportparken B
2021-06-27 14:00 IFK Tidaholm - Mariestads BK Tidavallen C-plan
2021-06-27 17:00 Hova/Weimer - Ulvåkers IF Movallen Addevallen C-plan
Juli
2021-07-01 19:00 Mariestads BK - Igelstorps IK Vänershofs IP B
2021-07-04 (Inst.) Töreboda IK - Hova/Weimer
2021-07-04 11:00 Norra Fågelås IF - BK Trix Landbyvallen
2021-07-04 18:00 Ulvåkers IF - Gullspångs IF Åbrovallen 7-manna
Augusti
2021-08-12 18:30 Gullspångs IF - Töreboda IK Gullmovallen D-plan
2021-08-15 11:00 Tibro AIK FK - Mariestads BK Sportparken B
2021-08-15 15:00 Igelstorps IK - Ulvåkers IF Igelvallen C
2021-08-15 16:00 BK Trix - Skövde AIK Molidens IP
2021-08-15 17:00 Hova/Weimer - Norra Fågelås IF Movallen Addevallen C-plan
2021-08-18 17:30 Hova/Weimer - Gullspångs IF Movallen Addevallen C-plan
2021-08-18 18:30 BK Trix - Ulvåkers IF Molidens IP
2021-08-18 18:30 IFK Tidaholm - Skövde AIK Tidavallen C-plan
2021-08-21 10:00 Mariestads BK - BK Trix Vänershofs IP B
2021-08-21 10:00 Igelstorps IK - Norra Fågelås IF Igelvallen C
2021-08-21 11:00 Töreboda IK - Ulvåkers IF Töreshov 7-manna
2021-08-22 14:00 IFK Tidaholm - Tibro AIK FK Tidavallen C-plan
2021-08-22 14:30 Skövde AIK - Hova/Weimer Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-08-22 15:00 Norra Fågelås IF - Gullspångs IF Landbyvallen
2021-08-28 10:00 Igelstorps IK - Tibro AIK FK Igelvallen C
2021-08-29 11:00 Norra Fågelås IF - Ulvåkers IF Landbyvallen
2021-08-29 12:00 Mariestads BK - Hova/Weimer Vänershofs IP B
2021-08-29 14:00 IFK Tidaholm - BK Trix Tidavallen C-plan
2021-08-29 16:00 Skövde AIK - Gullspångs IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
September
2021-09-01 18:30 Gullspångs IF - Mariestads BK Gullmovallen D-plan
2021-09-03 18:30 Töreboda IK - Norra Fågelås IF Töreshov 7-manna
2021-09-05 11:00 Tibro AIK FK - Töreboda IK Sportparken B
2021-09-05 16:00 BK Trix - Igelstorps IK Molidens IP
2021-09-05 17:00 Hova/Weimer - IFK Tidaholm Movallen Addevallen C-plan
2021-09-05 18:00 Ulvåkers IF - Skövde AIK Åbrovallen 7-manna
2021-09-09 18:30 Skövde AIK - Töreboda IK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2021-09-12 10:00 Igelstorps IK - Hova/Weimer Igelvallen C
2021-09-12 11:00 Tibro AIK FK - BK Trix Sportparken B
2021-09-12 14:00 IFK Tidaholm - Gullspångs IF Tidavallen C-plan
2021-09-14 18:00 Mariestads BK - Ulvåkers IF Vänershofs IP B
2021-09-19 11:00 Gullspångs IF - Igelstorps IK Gullmovallen D-plan
2021-09-19 11:00 Norra Fågelås IF - Skövde AIK Landbyvallen
2021-09-19 17:00 Hova/Weimer - Tibro AIK FK Movallen Addevallen C-plan
2021-09-19 18:00 Ulvåkers IF - IFK Tidaholm Åbrovallen 7-manna
2021-09-22 18:30 IFK Tidaholm - Töreboda IK Tidavallen C-plan
2021-09-25 10:00 Igelstorps IK - IFK Tidaholm Igelvallen C
2021-09-26 11:00 Tibro AIK FK - Gullspångs IF Sportparken B
2021-09-26 12:00 Mariestads BK - Norra Fågelås IF Vänershofs IP B
2021-09-30 17:45 Töreboda IK - Mariestads BK Töreshov 7-manna
Oktober
2021-10-02 11:00 Gullspångs IF - BK Trix Gullmovallen D-plan
November
2021-11-01 00:00 Skövde AIK - Ulvåkers IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
December
2021-12-31 00:00 BK Trix - Hova/Weimer Molidens IP

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info