Hoppa till sidans innehåll

Serie & Resultat

Spelprogram - Division 15 Västergötland Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Johan Bergman 0701908919
Alingsås IF FF Svart Johan Bergman 0701908919 Grön-vit-grön
Alingsås IF FF Vit Johan Bergman 0701908919 Grön-vit-grön
Ardala GoIF Niklas Johansson 0736509862 Röd/Blå/Röd
Bergdalens IK Peter Zekovic 0761335520 Röd/Röd/Röd
BK Trix Mattias Andersson 0721564195 Vit/svart/Svart/Svart
Borås GIF Edin Selimovic 0736146196 Blå/Vit/Blå
Brämhults IK Gul Niklas Andersson 0706452057 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Svart Niklas Andersson 0706452057 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Vit Joakim Hellström 0725877517 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Grön Peter Moberg 0707486830 Grön/Vit/Grön
Byttorps IF Vit Malin Wåhlberg Moberg Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Grön Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalsjöfors GoIF Svart Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalsjöfors GoIF Vit Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF Markus Lid 0706438010 Gul/Svart/Gul
Fristads GoIF Grön Thomas Fridén 0708123413 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Thomas Fridén 0708123413 Grön/Vit/Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange, Svart, Svart
Gerdskens BK Gul Michael Johansson 0322622446 0731098757 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Svart Michael Johansson 0322622446 0731098757 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Vit Michael Johansson 0322622446 0731098757 Gul/Svart/svata (A-Lag) Svarta
Gullspångs IF Martin Fröjd 0702519675 Grön/Vit/Grön
Gånghester/Målsryd Gul Linus Lindgren 0702506020 Svart/Svart/Svart
Gånghester/Målsryd Svart Kristoffer Gråhns 0702138360 0702138360 Svart/Svart/Svart
Hemsjö IF Gul Jens Spalding 0735122528 Gul/Svart/Gul-svart
Hemsjö IF Svart Jens Spalding 0735122528 Gul/Svart/Gul
Hemsjö IF Vit Jens Spalding 0735122528 Svart-gul/Svart/Svart
Hestrafors/Bollebygd Grön Kristian Kjellman 0704452522 Grön-vit/Vit/Grön
Hestrafors/Bollebygd Vit Kristian Kjellman 0704452522 Grön-vit, Vit, Grön
Hillareds IF Jon Söderlund 0708104168 -Blå-vit, -Blå-vit, -Vit
Holmalunds IF Röd Stina Udin Milicevic 0733462653 Röd/Vit/Röd
Holmalunds IF Vit Stina Udin Milicevic 0733462653 Röd/Vit/Röd
Horreds IF Tiina Liedes 0730316329 Grön-vit, Vit, Vit
Hova IF Mikael Andersson 0736481850 Vit/Svart/Vit
Hyssna IF Kristoffer Hansen 0709780079 0709780079 Gul/Svart/Gul
Hössna IF Madeleine Asplund 0730704407 Röd/Vit/Röd/Röd
IFK Hjo Blå Henrik Eriksson 0701757435 Vit/Blå/Vit
IFK Hjo Vit Andreas Hägg 050310799 0732016554 Vit/Blå/Vit
IFK Skövde FK Blå Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Blåvit Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vitblå Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Stefan Johansson 0706560377 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Vit Daniel Malmberg 050214320 0706411289 Vit/Blå/Blå
IFK Värsås Sofia Georgii 0736428987 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Niklas Andersson 0703922269 Blå/Vit/blå/Blå
Igelstorps IK Olof Johansson 0709603047 Gulsvart/Svart/Svart
IK Gauthiod Sanna Johansson 0738052444 Röd/Blå/Röd
Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Sami Tietäväinen 0708776161 Svart/Svart/Svart
Järpås IS Tobias Olofsson 0705715866 Röd/Vit/Röd
Kinna IF Blå Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Vit
Kinna IF Röd Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Röd
Kinna IF Vit Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Räd
Källby IF Patrick Andersson 051022128 0702101710 Vit/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Vit Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Stefan Linde 0735066584 Vit/Vit/Vit
Mellby IK Daniel Holgersson 0732594376 Blå-vit/Blå/Blå
Moholm/Tidan Andreas Jonsson 0708627309 svart/svart/svart
Norra Fågelås IF Jan-Erik Brandt 050310372 0705727406 Gul/Svart/Svart
Rydboholms SK Rikard Johelid 0705463486 0705463486 Blå/Blå/Blå
Råda BK Grön Henric Björkholm 0763190342 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Gul Patrik Halling 0723090806 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Svart Andy Svensson 0702705253 Vit-Svart/Grön/Vit
Råda BK Vit David Nordqvist 0706056189 Vit-Grön/Grön/Vit
Sandareds IF Maria Mencevski 0702737551 Vit/Grön/Grön
Sexdrega IF Johanna Ahlgren 0739223914 -blå/-blå/-blå
Sjömarkens IF Anton Wall 0733202885 Vit/Grön/Grön
Skara FC Blå Martin Johansson 0708232947 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Martin Johansson 0708232947 Vit/Blå/Vit
Skene IF Jonas Nyqvist 0732689137 Vit/Svarta/Vita
Skepplanda BTK David Kusmark 0725313484 0725313484 Gul/Svart/Gul
Skultorps IF Gul Erik Jakobsson 0739513801 Gul/Svart/Gul
Skultorps IF Svart Erik Jakobsson 0739513801 Gul/Svart/Gul
Skövde AIK Röd Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Sparsörs AIK Gul Karolina Gustavsson 0735426460 Svart/Vit/Gul/Svart
Sparsörs AIK Svart Karolina Gustavsson 0735426460 Svart, Vit, Gul-svart
Stenstorps IF Richard Willbo 0708909596 Röd/Vit/Röd
Sätila SK Patrik Turebo 0708248016 Röd/Blå/Röd
Sävens BK Christoffer Skoog 0705132349 Blå/Svart/Blå
Södra Vings IF Röd Magnus Vestergaard 0738152870 Röd/Svart/Vit/Svart
Södra Vings IF Svart Magnus Vestergaard 0738152870 Röd/Svart/Röd
Tibro AIK FK Gul Johan Karlsson 0709276643 Gul/Svart/Svart
Tibro AIK FK Svart Johan Karlsson 0709276643 Gul/Svart/Svart
Tranemo IF Tobias Bengtsson Sjögren 0737184953 Röd/Vit/Röd
Töreboda IK Röd Karl-Johan Skagerstam 0737076081 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK Vit Karl-Johan Skagerstam 0737076081 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Blå Mattias Lindgren 0703357621 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Mattias Lindgren 0703357621 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Röd Niclas Krantz 0763902100 0763902100 Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Svart Niclas Krantz 0763902100 0763902100 Röd/svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Johan Ohlsson 0708959510 Gul/Svart/Gul
Vara SK Gulsvart Fredrik Svanlind 0739883696 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart Marcus Hölmark 0761919937 Gul/Svart/Gul
Vartofta SK Billy Hermansson Blå/Blå/Blå
Vedums AIS Blå Ulrika Vedin 0768207570 Röd/Blå/Röd
Vedums AIS Röd Ulrika Vedin 0768207570 Röd/Blå/Röd
Vinninga AIF Daniel Hemberg 0730779304 Grön/Grön/Grön
Våmbs IF Grön Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Svart Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Vit Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Västra Mark Åsa Fahlén 0702930037 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-06-19 12:00 Sandareds IF - Sävens BK Sandevi
2021-06-21 18:00 Källby IF - Råda BK Grön Eolsborg C-pan
2021-06-22 18:00 Tibro AIK FK Gul - Igelstorps IK Sportparken
2021-06-23 17:30 Dalstorps IF - Södra Vings IF Röd Dalshov B-plan
2021-06-23 18:00 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Claesborgs Nedre Plan
2021-06-24 17:15 Skövde AIK Rödvit - Ulvåkers IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-27 13:10 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Vit Lassalyckan C-plan 1
2021-06-28 18:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Ardala GoIF Nya IP Kvänum
Omgång 2
2021-05-15 11:00 Hemsjö IF Svart - Gerdskens BK Vit Byvallen C-plan
2021-05-16 16:00 Lödöse Nygård IK - Gerdskens BK Gul Alevi
2021-05-16 16:00 Fristads GoIF Grön - Gånghester/Målsryd Gul Hedens IP
2021-05-16 17:00 Fristads GoIF Vit - Gånghester/Målsryd Svart Hedens IP
2021-05-26 17:30 Skultorps IF Gul - IFK Skövde FK Blåvit Orkanvallen Putteplan
2021-05-26 17:30 Skultorps IF Svart - IFK Skövde FK Blåvit Orkanvallen Putteplan
2021-05-26 18:15 Kinna IF Vit - Hyssna IF Viskavallen B
2021-05-29 10:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Ågårdsvallen I
2021-05-29 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Gul Ågårdsvallen K
2021-05-29 10:00 Sexdrega IF - Hillareds IF Ängagärdet
2021-05-29 10:00 Sparsörs AIK Svart - Borås GIF Trollevi B
2021-05-29 10:00 Tibro AIK FK Gul - Skövde AIK Rödvit Sportparken
2021-05-29 10:30 Töreboda IK Vit - Gullspångs IF Töreshov 5-manna 1
2021-05-29 11:00 Sandareds IF - Rydboholms SK Sandevi
2021-05-29 11:30 Töreboda IK Röd - BK Trix Töreshov 5-manna 1
2021-05-29 11:30 IFK Örby - Fritsla IF Örby IP D
2021-05-29 14:30 IK Gauthiod - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-05-30 00:00 Vinninga AIF - Skara FC Vit Lindvallen D1
2021-05-30 10:00 IFK Tidaholm Blå - Våmbs IF Grön Tidavallen D-plan
2021-05-30 10:00 IFK Tidaholm Vit - Våmbs IF Svart Tidavallen D-plan
2021-05-30 10:00 Råda BK Svart - Mellby IK Rådavallen
2021-05-30 10:00 Råda BK Vit - Källby IF Rådavallen
2021-05-30 10:00 Järpås IS - Lidköpings FK Vit Järpåsvallen B-plan
2021-05-30 10:00 Skepplanda BTK - Gerdskens BK Svart Forsvallen
2021-05-30 10:00 Sparsörs AIK Gul - Sjömarkens IF Trollevi B
2021-05-30 10:30 IFK Hjo Blå - Skövde AIK Röd Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-05-30 10:30 IFK Hjo Vit - Skövde AIK Vit Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-05-30 11:00 Moholm/Tidan - Ulvåkers IF Röd Mogårdsvallen A-plan
2021-05-30 11:00 Våmbs IF Vit - IFK Värsås Claesborgs Nedre Plan
2021-05-30 11:00 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Röd Mjörnvallen, C-plan
2021-05-30 11:00 Hemsjö IF Gul - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
2021-05-30 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Kinna IF Blå Bollevi C
2021-05-30 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Kinna IF Röd Bollevi C
2021-05-30 11:00 Södra Vings IF Röd - Dalsjöfors GoIF Vit Stationsvallen
2021-05-30 11:00 Gerdskens BK Gul - Sävens BK Gerdskenvallen C-plan
2021-05-30 11:30 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Grön Lassalyckan C-plan 2
2021-05-30 11:30 Ulricehamns IFK Svart - Dalsjöfors GoIF Svart Lassalyckan C-plan 3
2021-05-30 12:00 Norra Fågelås IF - Hova IF Landbyvallen
2021-05-30 12:00 Alingsås IF FF Svart - Holmalunds IF Vit Mjörnvallen, C-plan
2021-05-30 14:00 Horreds IF - Sätila SK Eksätersvallen
2021-05-30 15:00 IFK Skövde FK Vit - Stenstorps IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Igelstorps IK Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 15:00 Vara SK Gul - Vedums AIS Blå Torsvallen E-plan
2021-05-30 15:00 Dalstorps IF - Tranemo IF Dalshov B-plan
2021-05-30 15:30 Brämhults IK Gul - Byttorps IF Grön Brämhults IP
2021-05-30 15:30 Brämhults IK Svart - Byttorps IF Vit Brämhults IP
2021-05-30 16:30 Vara SK Gulsvart - Vedums AIS Röd Torsvallen E-plan
2021-06-07 18:00 Vara SK Svart - Skara FC Blå Torsvallen E-plan
Omgång 3
2021-05-20 18:00 Hyssna IF - IFK Örby Ekäng C
2021-05-22 10:00 Holmalunds IF Röd - Sävens BK Östlyckevallen
2021-05-22 10:00 Holmalunds IF Vit - Skepplanda BTK Östlyckevallen
2021-05-22 10:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Sparsörs AIK Svart Dalsjöhov
2021-05-22 10:30 Alingsås IF FF Grön - Hemsjö IF Gul Mjörnvallen, C-plan
2021-05-22 11:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-05-22 11:00 Lidköpings FK Vit - IK Gauthiod Ågårdsvallen J
2021-05-22 11:00 Sätila SK - Västra Mark Lygnevi B
2021-05-22 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Sparsörs AIK Gul Dalsjöhov
2021-05-22 12:00 Alingsås IF FF Vit - Sandareds IF Mjörnvallen, C-plan
2021-05-22 13:00 Ulvåkers IF Röd - Våmbs IF Vit Åbrovallen
2021-05-22 13:00 Skara FC Blå - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-05-23 00:00 Gullspångs IF - Moholm/Tidan Gullmovallen C-plan
2021-05-23 00:00 Hova IF - Töreboda IK Röd Movallen Addevallen C-plan
2021-05-23 10:00 Råda BK Grön - Vara SK Gul Rådavallen
2021-05-23 10:00 Råda BK Gul - Vara SK Gulsvart Rådavallen
2021-05-23 10:00 Fritsla IF - Kinna IF Vit Kungaberg
2021-05-23 10:00 (Inst.) Tranemo IF - Sexdrega IF Tranehov
2021-05-23 10:30 Våmbs IF Grön - IFK Skövde FK Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 10:30 Våmbs IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 10:30 Alingsås IF FF Svart - Hemsjö IF Svart Mjörnvallen, C-plan
2021-05-23 11:00 IFK Värsås - Töreboda IK Vit Värsås IP
2021-05-23 11:00 Skövde AIK Röd - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 11:00 Skövde AIK Vit - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 11:00 Stenstorps IF - IFK Hjo Blå Sportvallen B
2021-05-23 11:00 Igelstorps IK - IFK Hjo Vit Igelvallen B
2021-05-23 11:00 Källby IF - Vara SK Svart Eolsborg C-pan
2021-05-23 11:00 Ardala GoIF - Vinninga AIF Ardala IP
2021-05-23 11:00 Gerdskens BK Svart - Brämhults IK Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 11:00 Hössna IF - Södra Vings IF Röd Granvalla 5mot5
2021-05-23 11:00 Sjömarkens IF - Rydboholms SK Idrottsgården Konstgräsplan
2021-05-23 12:00 Gerdskens BK Vit - Brämhults IK Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 12:00 Skene IF - Horreds IF Vävarevallen
2021-05-23 13:00 Gerdskens BK Gul - Brämhults IK Gul Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 13:00 Byttorps IF Grön - Hestrafors/Bollebygd Grön Byttorps IP B
2021-05-23 13:15 Ulvåkers IF Svart - Tibro AIK FK Gul Åbrovallen
2021-05-23 13:30 Borås GIF - Fristads GoIF Vit Sjöbo Arena
2021-05-23 14:00 Vedums AIS Blå - Råda BK Svart Nordvalla 5-manna
2021-05-23 15:00 BK Trix - Norra Fågelås IF Molidens IP
2021-05-23 15:00 IFK Skövde FK Blå - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 15:00 Mellby IK - Järpås IS Mellbyvallen
2021-05-23 15:00 Vedums AIS Röd - Råda BK Vit Nordvalla 5-manna
2021-05-23 15:00 Byttorps IF Vit - Hestrafors/Bollebygd Vit Byttorps IP B
2021-05-23 16:00 Gånghester/Målsryd Svart - Ulricehamns IFK Svart Målevi B
2021-05-23 17:00 Gånghester/Målsryd Gul - Ulricehamns IFK Blå Målevi B
2021-05-23 17:00 Hillareds IF - Dalstorps IF Hillevi
2021-05-23 17:45 Bergdalens IK - Fristads GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-05-30 17:00 Brämhults IK Vit - Bergdalens IK Brämhults IP
Omgång 4
2021-06-01 18:00 Hyssna IF - Fritsla IF Ekäng C
2021-06-02 17:30 Skultorps IF Gul - Våmbs IF Grön Orkanvallen Putteplan
2021-06-02 17:30 Skultorps IF Svart - Våmbs IF Svart Orkanvallen Putteplan
2021-06-02 18:00 Vara SK Svart - Mellby IK Torsvallen E-plan
2021-06-02 18:00 Tranemo IF - Hillareds IF Tranehov
2021-06-02 18:15 Kinna IF Vit - IFK Örby Viskavallen B
2021-06-03 17:30 Gånghester/Målsryd Gul - Dalsjöfors GoIF Vit Engvallen, Gånghester
2021-06-03 17:30 Gånghester/Målsryd Svart - Sjömarkens IF Målevi 25
2021-06-04 18:00 Sparsörs AIK Svart - Brämhults IK Svart Trollevi B
2021-06-05 10:00 Holmalunds IF Röd - Bergdalens IK Östlyckevallen
2021-06-05 10:00 Holmalunds IF Vit - Borås GIF Östlyckevallen
2021-06-05 11:00 Gullspångs IF - Tibro AIK FK Gul Gullmovallen C-plan
2021-06-05 11:00 Lidköpings FK Röd - Vedums AIS Blå Ågårdsvallen K
2021-06-05 11:00 Lidköpings FK Svart - Vedums AIS Röd Ågårdsvallen I
2021-06-05 11:00 Sätila SK - Skene IF Lygnevi B
2021-06-05 11:30 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Vit Mjörnvallen, C-plan
2021-06-05 12:50 Ulricehamns IFK Svart - Södra Vings IF Röd Lassalyckan C-plan 1
2021-06-05 13:00 Västra Mark - Horreds IF Björketorps IP A
2021-06-05 16:00 BK Trix - Hova IF Molidens IP
2021-06-06 10:00 IFK Tidaholm Vit - Skövde AIK Rödvit Tidavallen D-plan
2021-06-06 10:00 Järpås IS - Källby IF Järpåsvallen B-plan
2021-06-06 10:00 Lödöse Nygård IK - Hemsjö IF Gul Tingevi
2021-06-06 10:00 Sparsörs AIK Gul - Brämhults IK Gul Trollevi B
2021-06-06 10:30 IFK Hjo Blå - IFK Skövde FK Blå Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-06 10:30 IFK Hjo Vit - IFK Skövde FK Blåvit Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-06 11:00 Töreboda IK Vit - Moholm/Tidan Töreshov 5-manna 1
2021-06-06 11:00 IFK Tidaholm Blå - Stenstorps IF Tidavallen D-plan
2021-06-06 11:00 Ardala GoIF - Ulvåkers IF Röd Ardala IP
2021-06-06 11:00 Råda BK Svart - Skara FC Blå Rådavallen
2021-06-06 11:00 Råda BK Vit - Skara FC Vit Rådavallen
2021-06-06 11:00 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen C-plan
2021-06-06 11:00 Byttorps IF Grön - Kinna IF Blå Byttorps IP B
2021-06-06 11:00 IFK Värsås - Ulvåkers IF Svart Värsås IP
2021-06-06 11:30 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-06-06 12:00 Töreboda IK Röd - Norra Fågelås IF Töreshov 5-manna 1
2021-06-06 12:00 Rydboholms SK - Brämhults IK Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-06 13:30 Vinninga AIF - Råda BK Grön Lindvallen D1
2021-06-06 14:00 IK Gauthiod - Råda BK Gul Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-06-06 15:00 IFK Skövde FK Vit - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 15:00 Vara SK Gul - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Torsvallen E-plan
2021-06-06 16:00 Dalstorps IF - Hössna IF Dalshov B-plan
2021-06-06 16:00 Fristads GoIF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön Hedens IP
2021-06-06 16:00 Sexdrega IF - Sandareds IF Ängagärdet
2021-06-06 16:30 Vara SK Gulsvart - Lidköpings FK Vit Torsvallen E-plan
2021-06-06 17:00 Fristads GoIF Vit - Dalsjöfors GoIF Svart Hedens IP
2021-06-12 10:00 Skepplanda BTK - Hemsjö IF Svart Forsvallen
Omgång 5
2021-06-05 10:30 Alingsås IF FF Svart - Skepplanda BTK Mjörnvallen, C-plan
2021-06-08 18:30 Alingsås IF FF Grön - Lödöse Nygård IK Mjörnvallen, C-plan
2021-06-10 17:45 Källby IF - Lidköpings FK Svart Eolsborg C-pan
2021-06-12 10:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Vit Ågårdsvallen J
2021-06-12 11:00 Skara FC Vit - Vara SK Gulsvart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-06-12 11:00 Mellby IK - Lidköpings FK Röd Mellbyvallen
2021-06-12 11:00 Gerdskens BK Gul - Holmalunds IF Röd Gerdskenvallen C-plan
2021-06-12 11:00 Fristads GoIF Vit - Gerdskens BK Vit Hedens IP
2021-06-12 11:00 Kinna IF Blå - Skene IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-12 11:00 Kinna IF Röd - Sätila SK Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-12 11:30 IFK Örby - Sexdrega IF Örby IP D
2021-06-12 12:00 Ulvåkers IF Röd - Töreboda IK Röd Åbrovallen
2021-06-12 12:00 Fristads GoIF Grön - Alingsås IF FF Vit Hedens IP
2021-06-12 12:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Brämhults IK Gul Dalsjöhov
2021-06-12 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Brämhults IK Svart Dalsjöhov
2021-06-12 13:00 Skara FC Blå - Vara SK Gul Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-06-12 13:00 Västra Mark - Hyssna IF Kajbergsvallen
2021-06-12 13:00 Ulvåkers IF Svart - Töreboda IK Vit Åbrovallen
2021-06-12 14:00 Södra Vings IF Röd - Tranemo IF Slottsvallen 9-manna
2021-06-13 00:00 Hova IF - Gullspångs IF Movallen Addevallen C-plan
2021-06-13 10:00 IFK Tidaholm Blå - Skultorps IF Gul Tidavallen D-plan
2021-06-13 10:00 IFK Tidaholm Vit - Skultorps IF Svart Tidavallen D-plan
2021-06-13 10:00 Råda BK Grön - Järpås IS Rådavallen
2021-06-13 10:00 Råda BK Gul - Vara SK Svart Rådavallen
2021-06-13 10:30 Våmbs IF Grön - IFK Hjo Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-06-13 10:30 Våmbs IF Svart - IFK Hjo Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-06-13 11:00 Moholm/Tidan - BK Trix Mogårdsvallen A-plan
2021-06-13 11:00 Igelstorps IK - Skövde AIK Rödvit Igelvallen B
2021-06-13 11:00 IFK Värsås - IFK Skövde FK Vit Värsås IP
2021-06-13 11:00 Norra Fågelås IF - IFK Skövde FK Vitblå Landbyvallen
2021-06-13 11:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Råda BK Svart Nya IP Kvänum
2021-06-13 11:00 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hemsjö IF Gul - Hestrafors/Bollebygd Grön Byvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hemsjö IF Svart - Hestrafors/Bollebygd Vit Byvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hössna IF - Hillareds IF Granvalla 5mot5
2021-06-13 12:00 Rydboholms SK - Kinna IF Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-13 13:30 Borås GIF - Dalsjöfors GoIF Vit Sjöbo Arena
2021-06-13 14:45 Sparsörs AIK Svart - Gånghester/Målsryd Svart Trollevi B
2021-06-13 15:00 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-13 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-13 15:00 Byttorps IF Grön - Ulricehamns IFK Blå Byttorps IP B
2021-06-13 16:00 Vedums AIS Blå - Vinninga AIF Nordvalla 5-manna
2021-06-13 16:00 Sparsörs AIK Svart - Gånghester/Målsryd Svart Trollevi B
2021-06-13 16:00 Sparsörs AIK Gul - Gånghester/Målsryd Gul Trollevi B
2021-06-13 16:00 Brämhults IK Vit - Sandareds IF Brämhults IP
2021-06-13 17:00 Vedums AIS Röd - IK Gauthiod Nordvalla 5-manna
2021-06-13 17:00 Byttorps IF Vit - Ulricehamns IFK Svart Byttorps IP B
2021-06-13 17:00 Bergdalens IK - Sjömarkens IF Björkängsvallen, Borås
2021-06-13 17:30 Sparsörs AIK Gul - Gånghester/Målsryd Gul Trollevi B
2021-06-15 18:00 Ardala GoIF - Våmbs IF Vit Ardala IP
Omgång 6
2021-05-15 11:00 Hemsjö IF Svart - Gerdskens BK Svart Byvallen C-plan
2021-06-16 18:15 Kinna IF Vit - Horreds IF Viskavallen B
2021-06-19 09:00 Holmalunds IF Röd - Alingsås IF FF Vit Östlyckevallen
2021-06-19 09:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Vit Östlyckevallen
2021-06-19 10:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Byttorps IF Grön Dalsjöhov
2021-06-19 10:20 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Lassalyckan C-plan 2
2021-06-19 10:20 Ulricehamns IFK Svart - Dalstorps IF Lassalyckan C-plan 1
2021-06-19 11:00 Gullspångs IF - BK Trix Gullmovallen C-plan
2021-06-19 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Byttorps IF Vit Dalsjöhov
2021-06-19 11:00 Sandareds IF - Sparsörs AIK Gul Sandevi
2021-06-19 12:00 Töreboda IK Röd - Våmbs IF Vit Töreshov 5-manna 1
2021-06-19 12:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Svart Ågårdsvallen K
2021-06-19 12:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Vit Ågårdsvallen I
2021-06-19 12:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Brämhults IK Vit Dalsjöhov
2021-06-19 13:00 Töreboda IK Vit - Hova IF Töreshov 5-manna 1
2021-06-19 13:00 Lidköpings FK Vit - Vara SK Svart Ågårdsvallen K
2021-06-20 10:00 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Tingevi
2021-06-20 10:30 Våmbs IF Grön - Skara FC Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 10:30 Våmbs IF Svart - Skara FC Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 10:30 IFK Hjo Blå - IFK Värsås Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-20 10:30 IFK Hjo Vit - Tibro AIK FK Gul Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-20 11:00 Moholm/Tidan - Norra Fågelås IF Vadsbovallen B-plan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Vit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Stenstorps IF - Ulvåkers IF Röd Sportvallen B
2021-06-20 11:00 Igelstorps IK - IFK Skövde FK Blåvit Igelvallen B
2021-06-20 11:00 Råda BK Grön - Ardala GoIF Rådavallen
2021-06-20 11:00 Råda BK Gul - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Rådavallen
2021-06-20 11:00 Hemsjö IF Gul - Gerdskens BK Gul Byvallen C-plan
2021-06-20 11:00 Brämhults IK Gul - Alingsås IF FF Grön Brämhults IP
2021-06-20 11:00 Brämhults IK Svart - Alingsås IF FF Svart Brämhults IP
2021-06-20 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Sätila SK Bollevi C
2021-06-20 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Västra Mark Bollevi C
2021-06-20 11:00 Skene IF - Fritsla IF Vävarevallen
2021-06-20 11:00 Sjömarkens IF - Borås GIF Idrottsgården
2021-06-20 11:00 Bergdalens IK - Sparsörs AIK Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 14:00 Vedums AIS Blå - Mellby IK Nordvalla 5-manna
2021-06-20 14:00 Vara SK Gul - Vinninga AIF Torsvallen E-plan
2021-06-20 14:00 Rydboholms SK - Fristads GoIF Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-20 15:00 IFK Skövde FK Vit - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 15:00 Vedums AIS Röd - Järpås IS Nordvalla 5-manna
2021-06-20 16:00 Gånghester/Målsryd Svart - Kinna IF Röd Målevi B
2021-06-20 16:00 Sexdrega IF - Hössna IF Ängagärdet
2021-06-20 16:30 Vara SK Gulsvart - IK Gauthiod Torsvallen E-plan
2021-06-20 17:00 Gånghester/Målsryd Gul - Kinna IF Blå Målevi B
2021-06-20 17:00 Hillareds IF - Fristads GoIF Grön Hillevi
Omgång 7
2021-08-15 00:00 Gullspångs IF - BK Trix Gullmovallen C-plan
2021-08-15 Hestrafors/Bollebygd Vit - Kinna IF Röd Bollevi C
2021-08-15 10:30 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Claesborgs Nedre Plan
2021-08-15 11:00 Töreboda IK Röd - Norra Fågelås IF Töreshov 5-manna 1
2021-08-15 14:00 Källby IF - IK Gauthiod Eolsborg C-pan
2021-08-20 17:10 Vinninga AIF - Mellby IK Lindvallen D1
2021-09-05 11:00 Lödöse Nygård IK - Holmalunds IF Vit Alevi
Omgång 8
2021-08-18 18:00 Våmbs IF Grön - IFK Tidaholm Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-08-18 18:00 Våmbs IF Svart - IFK Tidaholm Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-08-19 17:30 IFK Värsås - Våmbs IF Vit Värsås IP
2021-08-19 17:45 Källby IF - Råda BK Vit Eolsborg C-pan
2021-08-19 18:00 Hyssna IF - Kinna IF Vit Ekäng C
2021-08-20 17:30 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2021-08-20 17:30 Råda BK Gul - Lidköpings FK Svart Rådavallen
2021-08-21 10:00 Bergdalens IK - Brämhults IK Vit Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-08-21 11:00 Lidköpings FK Vit - Järpås IS Ågårdsvallen I
2021-08-21 11:00 Kinna IF Blå - Hestrafors/Bollebygd Grön Viskavallen
2021-08-21 11:00 Kinna IF Röd - Hestrafors/Bollebygd Vit Viskavallen
2021-08-21 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Ulricehamns IFK Blå Dalsjöhov
2021-08-21 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Ulricehamns IFK Svart Dalsjöhov
2021-08-21 11:00 Byttorps IF Vit - Brämhults IK Svart Byttorps IP B
2021-08-21 11:00 Sjömarkens IF - Sparsörs AIK Gul Idrottsgården
2021-08-21 12:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Södra Vings IF Svart Dalsjöhov
2021-08-21 12:30 Västra Mark - Skene IF Kajbergsvallen
2021-08-21 13:00 Tibro AIK FK Svart - Skövde AIK Röd Sportparken
2021-08-21 13:00 Tibro AIK FK Gul - Skövde AIK Rödvit Sportparken
2021-08-21 14:00 Rydboholms SK - Sparsörs AIK Svart Sven Erikssonsvallen
2021-08-22 00:00 Holmalunds IF Vit - Alingsås IF FF Svart Östlyckevallen
2021-08-22 09:30 Stenstorps IF - IFK Skövde FK Vit Sportvallen B
2021-08-22 10:00 Fritsla IF - IFK Örby Kungaberg
2021-08-22 10:30 Vedums AIS Blå - Vara SK Gul Nordvalla 5-manna
2021-08-22 11:00 Skövde AIK Vit - IFK Hjo Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-08-22 11:00 Igelstorps IK - IFK Skövde FK Vitblå Igelvallen B
2021-08-22 11:00 BK Trix - Töreboda IK Röd Molidens IP
2021-08-22 11:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - IK Gauthiod Nya IP Kvänum
2021-08-22 11:00 Skara FC Vit - Ardala GoIF Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-08-22 11:00 Gerdskens BK Vit - Hemsjö IF Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-08-22 11:00 Sävens BK - Hemsjö IF Vit Sävevallen
2021-08-22 11:00 Borås GIF - Sandareds IF Sjöbo Arena
2021-08-22 11:30 Vedums AIS Blå - Vara SK Gulsvart Nordvalla 5-manna
2021-08-22 11:30 Alingsås IF FF Vit - Hemsjö IF Gul Mjörnvallen, C-plan
2021-08-22 12:00 Ulvåkers IF Röd - Moholm/Tidan Åbrovallen
2021-08-22 12:00 Gerdskens BK Svart - Skepplanda BTK Gerdskenvallen C-plan
2021-08-22 13:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Hjo Blå Åbrovallen
2021-08-22 13:00 Skara FC Blå - Vara SK Svart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-08-22 13:00 Gerdskens BK Gul - Lödöse Nygård IK Gerdskenvallen C-plan
2021-08-22 13:00 Sätila SK - Horreds IF Lygnevi B
2021-08-22 13:45 Hössna IF - Södra Vings IF Röd Granvalla 5mot5
2021-08-22 15:00 IFK Skövde FK Blå - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-08-22 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-08-22 15:00 Mellby IK - Råda BK Svart Mellbyvallen
2021-08-22 15:00 Byttorps IF Grön - Brämhults IK Gul Byttorps IP B
2021-08-22 15:30 Holmalunds IF Röd - Alingsås IF FF Grön Brogårdsvallen Elmander Arena
2021-08-22 16:00 Gånghester/Målsryd Svart - Fristads GoIF Vit Engvallen, Gånghester
2021-08-22 16:30 Tranemo IF - Dalstorps IF Tranehov
2021-08-22 17:00 Hillareds IF - Sexdrega IF Hillevi
2021-08-22 17:00 Gånghester/Målsryd Gul - Fristads GoIF Grön Engvallen, Gånghester
2021-08-23 18:00 Gullspångs IF - Töreboda IK Vit Gullmovallen C-plan
Omgång 9
2021-08-25 17:30 Skultorps IF Gul - Skövde AIK Röd Orkanvallen Putteplan
2021-08-25 17:30 Skultorps IF Svart - Skövde AIK Vit Orkanvallen Putteplan
2021-08-25 18:15 Kinna IF Vit - Fritsla IF Viskavallen B
2021-08-25 18:30 Norra Fågelås IF - BK Trix Landbyvallen
2021-08-26 18:00 IFK Örby - Hyssna IF Örby IP D
2021-08-28 09:45 Ulricehamns IFK Blå - Gånghester/Målsryd Gul Lassalyckan C-plan 1
2021-08-28 09:45 Ulricehamns IFK Svart - Gånghester/Målsryd Svart Lassalyckan C-plan 1
2021-08-28 10:00 Tibro AIK FK Gul - Ulvåkers IF Svart Sportparken
2021-08-28 10:00 Tibro AIK FK Svart - Ulvåkers IF Röd Sportparken
2021-08-28 10:00 Råda BK Svart - Vedums AIS Blå Rådavallen
2021-08-28 10:00 Råda BK Grön - Vedums AIS Röd Rådavallen
2021-08-28 11:00 Moholm/Tidan - Gullspångs IF Mogårdsvallen A-plan
2021-08-28 11:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Blå Ågårdsvallen I
2021-08-28 11:00 Lidköpings FK Svart - Skara FC Vit Ågårdsvallen K
2021-08-28 11:00 Sexdrega IF - Tranemo IF Ängagärdet
2021-08-28 11:00 Fristads GoIF Vit - Borås GIF Hedens IP
2021-08-28 11:30 Töreboda IK Vit - IFK Värsås Töreshov 5-manna 1
2021-08-28 12:00 Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Hedens IP
2021-08-29 00:00 Vinninga AIF - Ardala GoIF Lindvallen D1
2021-08-29 10:00 Skepplanda BTK - Holmalunds IF Vit Forsvallen
2021-08-29 10:00 Sparsörs AIK Gul - Dalsjöfors GoIF Grön Trollevi B
2021-08-29 10:30 IFK Hjo Blå - Stenstorps IF Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-08-29 10:30 IFK Hjo Vit - Igelstorps IK Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-08-29 10:30 Våmbs IF Vit - Skövde AIK Rödvit Claesborgs Nedre Plan
2021-08-29 10:30 Brämhults IK Svart - Gerdskens BK Svart Brämhults IP
2021-08-29 10:30 Brämhults IK Vit - Gerdskens BK Vit Brämhults IP
2021-08-29 10:30 Horreds IF - Skene IF Eksätersvallen
2021-08-29 11:00 Lödöse Nygård IK - Holmalunds IF Röd Alevi
2021-08-29 11:00 Hemsjö IF Gul - Alingsås IF FF Grön Byvallen C-plan
2021-08-29 11:00 Hemsjö IF Vit - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
2021-08-29 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Byttorps IF Grön Bollevi C
2021-08-29 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Byttorps IF Vit Bollevi C
2021-08-29 11:00 Sandareds IF - Kinna IF Blå Sandevi
2021-08-29 11:00 Västra Mark - Sätila SK Björketorps IP
2021-08-29 11:00 Södra Vings IF Svart - Hössna IF Stationsvallen
2021-08-29 11:15 IFK Tidaholm Blå - IFK Skövde FK Blå Tidavallen D-plan
2021-08-29 11:15 IFK Tidaholm Vit - IFK Skövde FK Blåvit Tidavallen D-plan
2021-08-29 11:30 Sparsörs AIK Svart - Dalsjöfors GoIF Svart Trollevi B
2021-08-29 12:00 Hemsjö IF Svart - Alingsås IF FF Svart Byvallen C-plan
2021-08-29 12:00 Brämhults IK Gul - Gerdskens BK Gul Brämhults IP
2021-08-29 14:00 IK Gauthiod - Lidköpings FK Vit Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-08-29 14:00 Södra Vings IF Röd - Dalsjöfors GoIF Vit Stationsvallen
2021-08-29 14:00 Rydboholms SK - Sjömarkens IF Sven Erikssonsvallen
2021-08-29 15:00 IFK Skövde FK Vit - Våmbs IF Grön Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-08-29 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Våmbs IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-08-29 15:00 Vara SK Gul - Råda BK Vit Torsvallen E-plan
2021-08-29 15:00 Vara SK Gulsvart - Råda BK Gul Torsvallen E-plan
2021-08-29 16:00 Dalstorps IF - Hillareds IF Dalshov B-plan
2021-08-29 16:30 Vara SK Svart - Källby IF Torsvallen E-plan
2021-09-05 10:00 Järpås IS - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Järpåsvallen B-plan
Omgång 10
2021-09-04 11:00 Igelstorps IK - Tibro AIK FK Svart Igelvallen B
2021-09-05 10:30 Våmbs IF Grön - Skultorps IF Gul Claesborgs Nedre Plan
2021-09-05 10:30 Våmbs IF Svart - Skultorps IF Svart Claesborgs Nedre Plan
2021-09-06 17:30 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-06 17:30 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Vitblå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-06 17:30 Skövde AIK Rödvit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-08 18:15 Kinna IF Blå - Byttorps IF Grön Viskavallen B
2021-09-08 18:15 Kinna IF Röd - Byttorps IF Vit Viskavallen B
2021-09-09 18:00 Sävens BK - Gerdskens BK Gul Sävevallen
2021-09-09 18:15 IFK Skövde FK Blå - IFK Hjo Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-09 18:15 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Hjo Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-11 10:00 Tibro AIK FK Gul - Gullspångs IF Sportparken
2021-09-11 10:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Gånghester/Målsryd Gul Dalsjöhov
2021-09-11 11:00 Moholm/Tidan - Töreboda IK Röd Mogårdsvallen A-plan
2021-09-11 11:00 Lidköpings FK Vit - Vara SK Gulsvart Ågårdsvallen K
2021-09-11 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Fristads GoIF Grön Dalsjöhov
2021-09-11 11:00 Sandareds IF - Sexdrega IF Sandevi
2021-09-11 11:00 Sjömarkens IF - Gånghester/Målsryd Svart Idrottsgården
2021-09-11 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Fristads GoIF Vit Dalsjöhov
2021-09-11 12:30 Bergdalens IK - Holmalunds IF Röd Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-09-11 12:30 IFK Örby - Kinna IF Vit Örby IP D
2021-09-12 10:00 Stenstorps IF - IFK Tidaholm Blå Sportvallen B
2021-09-12 10:00 Mellby IK - Vara SK Svart Mellbyvallen
2021-09-12 10:00 Råda BK Grön - Vinninga AIF Rådavallen
2021-09-12 10:00 Råda BK Gul - IK Gauthiod Rådavallen
2021-09-12 10:00 Gerdskens BK Vit - Alingsås IF FF Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-09-12 10:00 Fritsla IF - Hyssna IF Kungaberg
2021-09-12 10:30 Horreds IF - Västra Mark Eksätersvallen
2021-09-12 11:00 Norra Fågelås IF - Töreboda IK Vit Landbyvallen
2021-09-12 11:00 Skara FC Vit - Råda BK Vit Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-09-12 11:00 Hemsjö IF Svart - Skepplanda BTK Byvallen C-plan
2021-09-12 11:00 Hemsjö IF Vit - Holmalunds IF Vit Byvallen C-plan
2021-09-12 11:00 Borås GIF - Hestrafors/Bollebygd Grön Sjöbo Arena
2021-09-12 11:00 Södra Vings IF Svart - Ulricehamns IFK Svart Stationsvallen
2021-09-12 11:00 Hössna IF - Dalstorps IF Granvalla 5mot5
2021-09-12 11:30 Alingsås IF FF Grön - Gerdskens BK Gul Mjörnvallen, C-plan
2021-09-12 11:30 Alingsås IF FF Svart - Gerdskens BK Svart Mjörnvallen, C-plan
2021-09-12 12:00 Hemsjö IF Gul - Lödöse Nygård IK Byvallen C-plan
2021-09-12 12:00 Skene IF - Sätila SK Vävarevallen
2021-09-12 12:00 Södra Vings IF Röd - Ulricehamns IFK Blå Stationsvallen
2021-09-12 12:00 Brämhults IK Svart - Sparsörs AIK Svart Brämhults IP
2021-09-12 13:00 Skara FC Blå - Råda BK Svart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-09-12 13:00 Brämhults IK Gul - Sparsörs AIK Gul Brämhults IP
2021-09-12 14:00 Källby IF - Järpås IS Eolsborg C-pan
2021-09-12 15:30 Vedums AIS Blå - Lidköpings FK Röd Nordvalla 5-manna
2021-09-12 16:30 Vedums AIS Röd - Lidköpings FK Svart Nordvalla 5-manna
2021-09-12 17:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Vara SK Gul Nya IP Kvänum
2021-09-12 17:00 Brämhults IK Vit - Rydboholms SK Brämhults IP
2021-09-13 18:00 Ulvåkers IF Röd - Ardala GoIF Åbrovallen
2021-09-13 18:00 Ulvåkers IF Svart - IFK Värsås Åbrovallen
Omgång 11
2021-09-05 14:00 IK Gauthiod - Vedums AIS Röd Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-09-15 17:30 Skultorps IF Gul - IFK Tidaholm Blå Orkanvallen Putteplan
2021-09-15 17:30 Skultorps IF Svart - IFK Tidaholm Vit Orkanvallen Putteplan
2021-09-16 17:15 Gånghester/Målsryd Gul - Sparsörs AIK Gul Engvallen, Gånghester
2021-09-16 18:00 Hyssna IF - Västra Mark Ekäng C
2021-09-16 18:15 Gånghester/Målsryd Svart - Sparsörs AIK Svart Engvallen, Gånghester
2021-09-18 10:00 Lidköpings FK Röd - Mellby IK Ågårdsvallen K
2021-09-18 10:00 Lidköpings FK Svart - Källby IF Ågårdsvallen I
2021-09-18 10:00 Kinna IF Vit - Rydboholms SK Viskavallen A
2021-09-18 11:00 Lödöse Nygård IK - Alingsås IF FF Grön Tingevi
2021-09-19 00:00 Vinninga AIF - Vedums AIS Blå Lindvallen D1
2021-09-19 10:00 Råda BK Svart - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Rådavallen
2021-09-19 10:00 Råda BK Vit - Lidköpings FK Vit Rådavallen
2021-09-19 10:30 IFK Hjo Blå - Våmbs IF Grön Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-09-19 10:30 IFK Hjo Vit - Våmbs IF Svart Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-09-19 10:30 Horreds IF - Fritsla IF Eksätersvallen
2021-09-19 10:30 Brämhults IK Gul - Dalsjöfors GoIF Grön Brämhults IP
2021-09-19 10:30 Brämhults IK Svart - Dalsjöfors GoIF Svart Brämhults IP
2021-09-19 11:00 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 11:00 Skövde AIK Vit - Tibro AIK FK Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 11:00 Töreboda IK Vit - Ulvåkers IF Svart Töreshov 5-manna 1
2021-09-19 11:00 Skövde AIK Rödvit - Igelstorps IK Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Hemsjö IF Gul Bollevi C
2021-09-19 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Hemsjö IF Svart Bollevi C
2021-09-19 11:00 Alingsås IF FF Vit - Fristads GoIF Grön Mjörnvallen, C-plan
2021-09-19 11:00 Gerdskens BK Vit - Fristads GoIF Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-09-19 11:00 Sätila SK - Kinna IF Röd Lygnevi B
2021-09-19 11:00 Södra Vings IF Röd - Dalstorps IF Stationsvallen
2021-09-19 11:00 Sjömarkens IF - Bergdalens IK Idrottsgården Konstgräsplan
2021-09-19 11:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Borås GIF Dalsjöhov
2021-09-19 11:00 Sandareds IF - Brämhults IK Vit Sandevi
2021-09-19 11:30 Sexdrega IF - IFK Örby Ängagärdet
2021-09-19 12:00 BK Trix - Moholm/Tidan Molidens IP
2021-09-19 12:00 Töreboda IK Röd - Ulvåkers IF Röd Töreshov 5-manna 1
2021-09-19 12:00 Alingsås IF FF Svart - Sävens BK Mjörnvallen, C-plan
2021-09-19 12:00 Skene IF - Kinna IF Blå Vävarevallen
2021-09-19 12:25 Ulricehamns IFK Blå - Byttorps IF Grön Lassalyckan C-plan 1
2021-09-19 12:25 Ulricehamns IFK Svart - Byttorps IF Vit Lassalyckan C-plan 1
2021-09-19 13:00 Skepplanda BTK - Hemsjö IF Vit Forsvallen
2021-09-19 15:00 IFK Skövde FK Vit - IFK Värsås Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Norra Fågelås IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Tibro AIK FK Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-19 15:00 Vara SK Gul - Skara FC Blå Torsvallen E-plan
2021-09-19 15:00 Vara SK Gulsvart - Skara FC Vit Torsvallen E-plan
2021-09-19 15:30 Holmalunds IF Röd - Gerdskens BK Gul Brogårdsvallen Elmander Arena
2021-09-19 15:30 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen
2021-09-19 15:30 Tranemo IF - Södra Vings IF Svart Tranehov
2021-09-19 16:30 Vara SK Svart - Råda BK Gul Torsvallen E-plan
2021-09-19 17:00 Järpås IS - Råda BK Grön Järpåsvallen B-plan
2021-09-19 17:00 Hillareds IF - Hössna IF Hillevi
2021-09-29 17:30 Våmbs IF Vit - Ardala GoIF Claesborgs Nedre Plan
2021-12-31 00:00 (Inst.) Lidköpings FK Svart - Källby IF Ågårdsvallen J
Omgång 12
2021-09-22 17:30 Skultorps IF Gul - IFK Skövde FK Vit Orkanvallen Putteplan
2021-09-22 17:30 Skultorps IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå Orkanvallen Putteplan
2021-09-22 18:15 Kinna IF Blå - IFK Örby Viskavallen B
2021-09-25 10:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Hjo Vit Sportparken
2021-09-25 10:00 Tibro AIK FK Svart - Töreboda IK Röd Sportparken
2021-09-25 10:00 Råda BK Svart - Lidköpings FK Röd Rådavallen 5-manna
2021-09-25 10:00 Råda BK Vit - Lidköpings FK Svart Rådavallen
2021-09-25 11:00 Ulvåkers IF Svart - Stenstorps IF Åbrovallen
2021-09-25 11:00 Kinna IF Vit - Gånghester/Målsryd Gul Viskavallen B
2021-09-25 11:00 Kinna IF Röd - Gånghester/Målsryd Svart Viskavallen B
2021-09-25 12:30 Sätila SK - Hestrafors/Bollebygd Grön Lygnevi B
2021-09-25 14:00 IK Gauthiod - Vara SK Gulsvart Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-09-25 15:00 Sparsörs AIK Gul - Sandareds IF Trollevi B
2021-09-26 00:00 Vinninga AIF - Vara SK Gul Lindvallen D1
2021-09-26 10:00 Järpås IS - Vedums AIS Röd Järpåsvallen B-plan
2021-09-26 10:00 Fritsla IF - Skene IF Kungaberg
2021-09-26 10:30 Våmbs IF Vit - Ulvåkers IF Röd Claesborgs Nedre Plan
2021-09-26 10:30 Horreds IF - Hyssna IF Eksätersvallen
2021-09-26 11:00 IFK Tidaholm Blå - Skövde AIK Röd Tidavallen D-plan
2021-09-26 11:00 IFK Tidaholm Vit - Skövde AIK Vit Tidavallen D-plan
2021-09-26 11:00 Skara FC Vit - Våmbs IF Svart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-09-26 11:00 Norra Fågelås IF - Moholm/Tidan Landbyvallen
2021-09-26 11:00 Ardala GoIF - Råda BK Grön Ardala IP
2021-09-26 11:00 Gerdskens BK Gul - Hemsjö IF Gul Gerdskenvallen C-plan
2021-09-26 11:00 Alingsås IF FF Vit - Holmalunds IF Röd Mjörnvallen, C-plan
2021-09-26 11:00 Sävens BK - Holmalunds IF Vit Sävevallen
2021-09-26 11:00 Hössna IF - Sexdrega IF Granvalla 5mot5
2021-09-26 11:00 Borås GIF - Sjömarkens IF Sjöbo Arena
2021-09-26 11:00 Sparsörs AIK Svart - Bergdalens IK Trollevi B
2021-09-26 12:00 IFK Värsås - IFK Hjo Blå Värsås IP
2021-09-26 12:00 Gerdskens BK Svart - Hemsjö IF Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-09-26 12:00 Alingsås IF FF Grön - Brämhults IK Gul Mjörnvallen, C-plan
2021-09-26 12:00 Alingsås IF FF Svart - Brämhults IK Svart Mjörnvallen, C-plan
2021-09-26 12:00 Gerdskens BK Vit - Hemsjö IF Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-09-26 12:30 Västra Mark - Hestrafors/Bollebygd Vit Kajbergsvallen
2021-09-26 12:30 Brämhults IK Vit - Södra Vings IF Röd Brämhults IP
2021-09-26 13:00 Skara FC Blå - Våmbs IF Grön Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-09-26 13:00 Skepplanda BTK - Lödöse Nygård IK Forsvallen
2021-09-26 13:00 Byttorps IF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön Byttorps IP
2021-09-26 14:00 Mellby IK - Vedums AIS Blå Mellbyvallen
2021-09-26 14:00 Vara SK Svart - Lidköpings FK Vit Torsvallen E-plan
2021-09-26 15:00 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Rödvit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-26 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Igelstorps IK Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-09-26 15:00 Byttorps IF Vit - Dalsjöfors GoIF Svart Byttorps IP
2021-09-26 15:00 Fristads GoIF Grön - Södra Vings IF Svart Hedens IP
2021-09-26 15:30 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Blå Tranehov
2021-09-26 16:00 Dalstorps IF - Ulricehamns IFK Svart Dalshov B-plan
2021-09-26 16:00 Fristads GoIF Vit - Rydboholms SK Hedens IP
2021-09-26 17:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Råda BK Gul Nya IP Kvänum
2021-09-26 17:00 Hillareds IF - Dalsjöfors GoIF Vit Hillevi
2021-12-31 11:00 BK Trix - Gullspångs IF Molidens IP

Postadress:
Norra Fågelås IF - Fotboll
c/o Rolf Eriksson, N.F. Skolan 1
54494 Hjo

Kontakt:
Tel: 050316153
Fax: 050320094
E-post: [saknas] Information

Se all info